top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Які вхідні двері обрати?

Ваші вхідні двері повинні бути особливими. Вони повинні відповідати стилю вашого будинку та бути престижним, підкреслювати вашу індивідуальність.

Які вхідні двері обрати - Fortech Ukraine

З якого матеріалу краще обрати вхідні двері

Якщо Ви шукаєте вхідні двері для будинку, то перш за все Ви повинні визначиться, яким вимогам повинні відповідати двері, наскільки, двері повинні бути безпечні, яка теплоізоляція та як довго вони вам прослужать.


Дизайн - це дуже важливий компонент при виборі дверей. Вони повинні пасувати до вашого стилю, тому вибір вхідних дверей - непроста справа.

Але крім дизайну, при виборі вхідних дверей важливо враховувати, з якого матеріалу вони виготовлені. Адже від цього залежить, наскільки міцними й безпечними будуть двері, яку теплоізоляцію вона матиме і чи легко доглядатиме за нею.


Вхідні двері з дерева

Вхідні двері з дерева - Fortech Ukraine

Зараз рідко господарі будинків та квартир використовують дерев'яні вхідні двері.

Але, проте, ці вироби все ще потрібні. Вони здатні скласти конкуренцію сучасним металевим дверям з тієї причини, що мають безліч цікавих позитивних властивостей. Тільки не можна забувати й про недоліки вхідних дерев'яних дверей. Плюси та мінуси дверей з деревини варто розглянути докладно.


Переваги вхідних дверей з дерева:

 • Високі ізоляційні характеристики

 • Поважний зовнішній вигляд

 • Придатність до ремонту

 • Довговічність

Недоліки вхідних дверей з дерева:

 • Низька вологостійкість

 • Деформація залежно від рівня вологості

 • Складні у догляді

Вхідні двері з пластику

Вхідні двері з платику - Fortech Ukraine

Двері із пластику частіше монтують в офісних та громадських будинках. Виробники впевнені, що вхідні дверні з пластику можна застосовувати для житлових приміщень також, але ми не рекомендуємо цього робити, тому що пластикові двері мають в більшості випадків мають низьку теплоізоляцію, поганий захист від злому та нюанси в естетичному плані.

Але вони досить вигідні за ціною і в порівнянні з дерев'яними дверима набагато простіше у догляді.


Вхідні двері зі сталі

Вхідні двері з сталі - Fortech Ukraine

Сучасні вхідні двері, виготовлені зі сталі – це одна з найбільш популярних товарних одиниць на ринку дверних конструкцій. Базові вимоги таких виробів зводяться до забезпечення безпеки від зовнішнього проникнення чи злому. Невтішна статистика кількості крадіжок та зломів за останні кілька років змушує людей все частіше замислюватися про те, щоб надійно захистити своє житло від «непрошених гостей». Це обумовлює стільки високий попит на сталеві варіанти вхідних дверей.


Переваги вхідних дверей з сталі:

 • Міцність

 • Надійність

 • Вогнестійкість

 • Сталь не схильна до корозії

 • Довгий термін служби

 • Безліч варіантів дизайну

 • Сталеві вхідні двері відносно недорогі і тому доступні навіть за невеликого бюджету.

Недоліки вхідних дверей з сталі:

 • При експлуатації на вхідних дверях можуть з'являтися подряпини та вм'ятини

Вхідні двері з алюмінію

Вхідні двері з алюмінію - Fortech Ukraine

Двері з алюмінію практично не вимагають догляду й відрізняються дуже високою зламостійкістю та гарним захистом від корозії та несприятливих погодних умов. Залежно від заповнення вони також можуть мати дуже хорошу тепло- та звукоізоляцію. Алюмінієві вхідні двері дуже довговічні, функціональні та зручні.


Переваги вхідних дверей з алюмінію:

 • Алюмінієві двері вважаються екологічно чистими та безпечними для здоров'я.

 • Довговічніть;

 • Міцність;

 • Стійкі до погодних умов

 • Не вимагають спеціального догляду

 • Гарний єстетичний вигляд

Недоліки дверей з алюмінію

 • Порівняно висока вартість

Вхідні двері з пластику відрізняються вигідною ціною, яка, проте, обертається меншою стійкістю і часто коротшим терміном служби. Дерев'яні вхідні двері відрізняються індивідуальністю, а також надають багато можливостей для декоративного оздоблення, але вимагають багато часу для догляду за ними.


Вхідні двері з алюмінію і стали відрізняються більш високою ціною, але мають ряд переваг: вони довговічніші й мають хороші показники теплоізоляції, зламостійкості, звукоізоляції та стійкості. Крім того, вони дуже прості у догляді та мають великий термін служби.


Які вхідні двері відповідають вашим вимогам?

Вхідні двері - Fortech Ukraine

Ми відібрали для Вас чотири версії вхідних дверей від європейського бренду номер один. Кожен із них гарантовано задовольнить ваші вимоги по-своєму. Але всіх їх поєднує одне: справжня якість марки Hörmann!


Вхідні двері преміум-классу ThermoCarbon

Вхідні двері ThermoCarbon від Hormann - Fortech Ukraine

Ці двері найкращі з теплоізоляції, вони є лідером у своєму класі з точки зору безпеки для алюмінієвих вхідних дверей, двері відрізняєються показниками UD до прибл. 0,47 Вт/(м² · K), чудове обладнання безпеки класу RC3 у стандартній комплектації з 9-точковим замиканням та вражаючим високотехнологічним профілем стулки з гібридного вуглецево-скловолоконного матеріалу.


Більше мотивів ThermoCarbon дивіться тут:


Вхідні двері классу ThermoPlan Hybrid

Вхідні двері ThermoPlan Hybrid від Hormann - Fortech Ukraine

Ці двері здивують Вас особливим елегантним виглядом, двері ThermoPlan Hybrid - ваш фаворит в естетичних перегонах. Двері вражають плавним переходом від дверного полотна до рами як усередині, так і ззовні. Додатковою перевагою є висока жорсткість стулки завдяки аркушу з нержавіючої сталі з порошковим покриттям.


Більше мотивів ThermoPlan Hybrid дивіться тут:


Вхідні двері классу ThermoSafe Hybrid

Вхідні двері ThermoSafe Hybrid від Hormann - Fortech Ukraine

Ці двері виділяються особливо високою теплоізоляцією завдяки алюмінієвим дверним коробкам діаметром 80 мм з термічним поділом, серійно з 5-точковим замком безпеки та RC 4 для дверей без скління або RC 3 для дверей зі склінням. ThermoSafe Hybrid має лист із нержавіючої сталі з порошковим покриттям та високою стабільністю форми навіть при великих перепадах температур.


Більше мотивів ThermoPlanSafe Hybrid дивіться тут:Вхідні двері классу ThermoSafe

Вхідні двері ThermoSafe від Hormann - Fortech Ukraine

Особливо висока теплоізоляція завдяки алюмінієвій дверній коробці товщиною 80 мм з термічним поділом, стандартне оснащення безпеки RC 3 з 5-точковим замком безпеки та вибір більш ніж з 70 стилів - це лише деякі з переконливих аргументів вхідних дверей ThermoSafe.


Більше мотивів ThermoSafe дивіться тут:Вхідні двері середнього класу Thermo65

Вхідні двері Thermo65 від Hormann - Fortech Ukraine

Вхідні двері Thermo65 зі сталевим дверним полотном та алюмінієвою рамою забезпечують гарні показники теплоізоляції та високу стійкість від злому за допомогою 5-точкового замку безпеки. Ці двері мають відмінне співвідношення ціни та якості.


Більше мотивів Thermo65 дивіться тут:Вхідні двері класу комфорт TopComfort

Вхідні двері TopComfort від Hormann - Fortech Ukraine

Ці двері дадуть змогу сонячному світлу потрапляти у вхідну зону завдяки скляним вставкам, які добре обладнані з точки зору теплоізоляції та безпеки. Вхідні двері TopComfort – правильний вибір для вас. Виберіть свій улюблений з 9 варіантів скління та безлічі декоративних склінь.


Більше мотивів Thermo65 дивіться тут:Як купити вхідні двері

Кожні двері по своєму особливі і принесуть задоволення від щоденного використання. Якщо настав час купувати нові вхідні двері або замінити старі – зателефонуйте за номером +380 98 689 04 69 або залиште заявку на сайті. Наш спеціаліст обговорить з вами комплектацію, зовнішнє виконання, додаткове оснащення моделі, роботи зі встановлення та вартість замовлення.


21 перегляд

Comments


bottom of page