top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Fortech Ukraine

Ми прагнемо щоб Ви були щасливі

«ФОРТЕХ» - будівельно-монтажна компанія, що надає комплексні послуги у сфері промислового та приватного будівництва.

Компанія «ФОРТЕХ» була заснована в 2009 році. Основною метою була організація діяльності у сфері будівництва на території Київської області. Наша компанія за короткий термін, завдяки злагодженій роботі колективу, продемонструвала тенденцію швидкого розвитку в професійній сфері та переходу до діяльності по всій території України.


Керівництвом компанії був обраний сегмент промислового та приватного будівництва, успішно реалізовані проекти будівництва складських приміщень «Гедеон Ріхтер», «Аквародос» …, виграні тендери щодо поставки та монтажу обладнання: «АТЛ», «Епіцентр» (Київ, Полтава, Чернівці, Одеса, Запоріжжя, Харків, Луцьк, Вінниця,..), «Нова Лінія», «Мотор», «Парусна Академія», «НІКО ЦЕНТР», «АУДІ ЦЕНТР», ТРЦ «ПОРТ СІТІ», «УХЛК», та інші.
 Нашими клієнтами є десятки українських та міжнародних компаній, державні установи та організації (школи, дитячі садочки, лікарні, і т.д.), банки та приватні особи.

Ми постійно розвиваємо нові напрямки діяльності, що дозволяє надавати нашим Замовникам найбільш повний комплекс послуг у сфері промислового  та приватного будівництва. 

Зараз інтенсивно розвиваємо напрямок дверей, це вхідні двері до будинків та квартир, міжкімнатні двері, багатофункціональні двері.

Сьогодні компанія «ФОРТЕХ» як підрядник є вагомим гравцем на будівельному ринку України, неодноразово зарекомендувавши себе як надійна та професійна компанія, про що свідчать отримані замовлення та успішно реалізовані проекти.

Ми опікуємося єдиною системою управління якістю та контролем стану довкілля, обираючи постачальників продукції, спрямовані на досягнення ключових цілей компанії - виконання зобов'язань перед клієнтами, захист довкілля, а також прояв поваги до працівників компанії і до країни, в якій працюємо та живемо.

Тому ФОРТЕХ це:

– це продукція випробувана часом та підібрана, згідно Вашого запиту;

– це повний комплекс робіт та послуг високої якості;

– це відповідальність та піклування про кожного клієнта;

– це виконання гарантійних та сервісних зобов’язань.

Дякуємо Вам за проявлену увагу до нашої компанії і сподіваємося на встановлення взаємного співробітництва.

bottom of page