top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Двері  —  Вхідні двері Thermo65 і Thermo46

Вхідні двері Thermo65 і Thermo46 від Hörmann

Вхідні двері Hörmann Thermo46 та Thermo65 - правильний вибір для тих, хто хоче облаштувати вхід до будинку високоякісними та привабливими дверима.

Вхідні двері Thermo65 і Thermo46

Вхідні двері для дому Hörmann Thermo65 і Thermo46 створені для відчуття затишку. Так як ці високоякісні будівельні системи гарантують прекрасну теплоізоляцію, моють надійні системи захисту, а також є широкий вибір мотивів і привабливе співвідношення вартості та якості.

Завантажити PDF 

Вхідні двері Thermo65 і Thermo46

Переваги вхідних дверей до будинків Hörmann

Дверне полотно без видимого профілю стулок

Досконалий і елегантний дизайн входу в будинок завдяки вхідним дверям до будинків ThermoCarbon, ThermoSafe і Thermo65. Дверне покриття гарної форми, монолітне ззовні та всередині з розташованим всередині профілем сподобається навіть найвибагливішим.

Зовнішній вид всередині прекрасно поєднується з міжкімнатними дверима та має особливо благородний ефект завдяки невидимим петлям, які є частиною серійного оснащення дверей ThermoCarbon чи постачаються окремо для вхідних дверей ThermoSafe.

Надзвичайно якісна теплоізоляція

Вхідні двері Hörmann є дверима нового покоління, що особливі завдяки високим ізоляційним властивостям. Через коефіцієнт теплопровідності, який досягає 0,87 Вт/(м²·K) двері Thermo65 мають дуже якісну теплоізоляцію. Окрім цього вхідні двері ThermoSafe мають коефіцієнт теплопровідності до 0,8 Вт/(м²·K). Ці дві системи дверей створені відповідно усім вимогам Постанови про енергоощадження 2014. Та переможцем із теплоізоляції безумовно є наші вхідні двері до будинку ThermoCarbon.

Протизламна система замків

Усі вхідні двері до будинків ThermoSafe і ThermoCarbon серійно постачаються із системою захисту від крадіжок класу RC 3.
Вхідні двері до будинків ThermoCarbon із системою захисту від крадіжок класу RC 4, що постачається за додатковим замовленням, мають найвищий клас безпеки. Вхідні двері до будинків Thermo65 і TopComfort за додатковим замовленням постачаються із системою захисту від крадіжок класу RC 2.

Підвищення рівня безпеки не впливає негативно на зовнішній вигляд дверей. На відміну від рішень конкурентів, система захисту від крадіжок непомітна на Ваших дверях. Якість серійної продукції Hörmann!

Надійне засклення

Вхідні двері до будинків Hörmann відповідають найвищим вимогам у питаннях захисту від нещасних випадків і крадіжок. Захисне скло триплекс товщиною 8 мм на внутрішній і зовнішній сторонах ізоляційного засклення забезпечує максимальну безпеку.

У випадку можливого розбиття уламки скла не розлітаються, а тримаються на розміщеній всередині плівці, завдяки чому небезпека отримання травм зводиться до нуля. Крім того, скло триплекс забезпечує вищий рівень захисту від зламування, оскільки при цьому ускладнюється просування руки.

Безбар’єрний вхід

Прилад Hörmann ECturn для відчинення дверей дає можливість просто відчинити вхідні двері ThermoCarbon, ThermoPlan Hybrid, ThermoSafe Hybrid чи ThermoSafe. Завдяки низькій напрузі роботи пристрою для відкривання дверей додаткові пристрої безпеки не потрібні. Сучасний електропривод дверей HDO 200 відчиняє та зачиняє вхідні двері TopComfort автоматизовано.
Для того, щоб Ви були у безпеці датчик Flatscan контролює двері всередині та зовні. Для швидкого керування обома системами можна використовувати пульт або вимикач дистанційного керування BiSecur від Hörmann.

Вхідні двері до будинків на висоту стіни

Завдяки вхідним дверям до будинків ThermoSafe і ThermoCarbon у виконанні XXL можна масштабно оформити вхід в будинок і забезпечити іще більше зручності. Мотиви ThermoSafe розробленні висотою до 2500 мм, а мотиви ThermoCarbon аж до 3000 мм.

Ущільнена основа, що опускається, і навіс

Більш щільна основа, що опускається, з навісом надає дверний прохід без порогу для легкого входу в будинок і роблячи якомога кращу герметизацію нижньої частини ущільнення дверей. Її також можна придбати до всіх вхідних дверей ThermoSafe.

Просте керування додатком

Ви зможете використовувати власний смартфон так само як пульт дистанційного управління. З новим додатком Hörmann BlueSecur Ви зможете зручно керувати своїми гаражними воротами або вхідними дверима через Bluetooth**. Для цього треба перенести постійні або обмежені в часі дозволи користувача*** для членів Вашої родини на їхні смартфони. Тож кожен член Вашої родині завжди має доступ до «управління воротами та дверми» через свій смартфон.

** з внутрішнім/зовнішнім приймачем Bluetooth Hörmann
*** можуть бути необхідними додаткові покупки (покупки через додаток) в AppStore або Google Play

Thermo65

Сталеве дверне полотно товщиною 65 мм заповнене жорстким поліуретаном, а внутрішній контур стулки з композитного матеріалу не пропускає холодне повітря. Теплопровідність до 0,87 Вт / (м² · К) показує, що двері Thermo65 мають хорошу теплоізоляцію. Ці металеві двері оснащені запобіжним замком з 5-ти точковим замком, що дозволяє вам почуватись у безпеці у своєму власному домі. За запитом мотиви Thermo65 може забезпечити захист від несанкціонованого вторгнення RC рівня 2-для підвищення безпеки у власних стінах.

Thermo46

Металеві двері Thermo46 мають усі особливості, які роблять вхідні двері справді видатними. Завдяки теплопровідності до 1,1 Вт/(м² · К), Thermo46 забезпечує високий рівень теплоізоляції. 5-точковий замок запобігає свердлінню, що робить дизайн входу ідеальним вибором з точки зору безпеки. При необхідності деякі шаблони можуть запобігти несанкціонованому проникненню RC рівня 2-для поліпшення безпеки власних стін. Виберіть улюблену з 13 моделей дверей для дому від сучасної до класичної. Різноманітність кольорів, скла, бічних панелей та балок дозволяють створити двері Hörmann на ваш смак. 

Порівняння наших виробів

bottom of page