top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Двері  —  Вхідні двері до будинків

Вхідні двері до будинків Hörmann

Заходьте до Вашого будинку швидко, зручно та безпечно з дверима Hörmann.

Які двері відповідають Вашим побажанням?

Оберіть для себе один з чотирьох варіантів виконання вхідних дверей зі сталі чи алюмінію від лідера серед європейських компаній. Кожен з яких відповідатиме Вашим персональним вимогам до хороших вхідних дверей. Проте всі вони мають важливу спільну рису - непідробну якість від компанії Hörmann!

Завантажити PDF 

Вхідні двері до будинків

Вхідні двері найкращої якості за акційною ціною

Екологічні вхідні двері від лідируючого німецького виробника.

Замовити
Читати більше

Преміум-клас: ThermoCarbon

Переможець за ознаками теплоізоляції та кращий за показниками безпеки серед алюмінієвих вхідних дверей виділяється коефіцієнтом теплопровідності приблизно до 0,47 Вт/(м²·K), має неперевершене першокласне серійне оснащення 

для захисту від несанкціонованого проникнення класу RC 3 із 9-точковим замиканням і приваблює своїм сучасним профілем стулки з гібридного матеріалу з вуглецевим скловолокном.

Тип дизайну: ThermoPlan Hybrid

Якщо Ви поціновувач особливо вишуканих дверей для оселі, Вам підійде ThermoPlan Hybrid. Вони вражають рівномірним переходом між дверним полотном і рамою як с зовнішньою, так і внутрішньої сторони. Іншою перевагою є висока стійкість полотен цих дверей завдяки виробленню з листа нержавіючої сталі з порошковим покриттям.

Екстра-клас: ThermoSafe Hybrid

Надійна дверна рама з алюмінію товщиною 80 мм з терморозривами піклується про теплоізоляцію цієї моделі вхідних дверей. У серійному виконанні в цих дверей до будинку є автоматичний замок із 5 ригелями та RC 4 у дверях без скла або RC 3 у дверях із заскленням. Полотна ThermoSafe Hybrid виробленні з нержавіючої сталі з порошковим покриттям, тому двері стають стійкими до деформацій навіть за серйозних перепадів температури.

Вищий клас: ThermoSafe

Двері для дому ThermoSafe відрізняються високим рівнем теплоізоляції 

завдяки алюмінієвій рамі товщиною 80 мм із температурним розділенням. Система серійно оснащена захистом від зламу класу RC 3 та замком з 5-точковим замиканням. Ви можете обрати один з 70 мотивів, і це лише деякі особливості дверей до будинків ThermoSafe від Hörmann.

Середній клас: Thermo65

Вхідні двері Thermo65 зі сталевою основою та алюмінієвою коробкою забезпечують чудову теплоізоляцію та високий рівень захисту від несанкціонованого проникнення завдяки замку із 5-точковим замиканням. І не в останню чергу металеві двері Thermo65 популярні серед забудовників за рахунок прекрасного співвідношення ціни та якості.

Комфорт-клас: TopComfort

Якщо Вас цікавлять заповнений світлом вхід до Вашого будинку зі скляними вхідними дверима, які забезпечать гарну теплоізоляцію та безпеку, тоді двері до будинку TopComfort - це саме те, що Вам потрібно. Ви можете обрати одні з 9 варіантів скляних елементів серії Design або безлічі варіантів серії Ornament.

Переваги вхідних дверей до будинків Hörmann

Дверне полотно без

видимого профілю

стулок

Досконалий і елегантний дизайн входу в будинок завдяки вхідним дверям до будинків ThermoCarbon, ThermoSafe і Thermo65. Дверне покриття гарної форми, монолітне ззовні та всередині з розташованим всередині профілем сподобається навіть найвибагливішим.

Зовнішній вид всередині прекрасно поєднується з міжкімнатними дверима та має особливо благородний ефект завдяки невидимим петлям, які є частиною серійного оснащення дверей ThermoCarbon чи постачаються окремо для вхідних дверей ThermoSafe.

Надзвичайно якісна теплоізоляція

Вхідні двері Hörmann є дверима нового покоління, що особливі завдяки високим ізоляційним властивостям. Через коефіцієнт теплопровідності, який досягає 0,87 Вт/(м²·K) двері Thermo65 мають дуже якісну теплоізоляцію. Окрім цього вхідні двері ThermoSafe мають коефіцієнт теплопровідності до 0,8 Вт/(м²·K). Ці дві системи дверей створені відповідно усім вимогам Постанови про енергоощадження 2014. Та переможцем із теплоізоляції безумовно є наші вхідні двері до будинку ThermoCarbon.

Протизламна система замків

Всі вхідні двері до будинків ThermoSafe і ThermoCarbon ми серійно постачаємо із системою захисту від в злому класу RC 3.
Вхідні двері до будинків ThermoCarbon із системою захисту від крадіжок класу RC 4, які постачають за окремим замовленням, мають найкращий рівень безпеки. Вхідні двері до будинків Thermo65 і TopComfort за спеціальним замовленням постачаються із системою захисту від в зломів класу RC 2.

Таке підвищення рівня безпеки не відображається негативно на зовнішньому вигляді дверей. На відміну від продуктів конкурентів, система захисту від в злому непомітна на Ваших дверях. Якість серійної продукції Hörmann!

Надійне засклення

Вхідні двері Hörmann розробленні з урахуванням вимог у питаннях

захисту від нещасних випадків і крадіжок. Надійне скло триплекс

товщиною 8 мм з внутрішньої та зовнішньої сторони 

ізоляційного засклення забезпечує максимальну безпеку і захист.

Якщо скло розбивається, 

уламки не розлітаються, а тримаються на спеціальній плівці всередині, через що небезпеки отримання травм майже немає. Окрім того, скло триплекс забезпечує кращий рівень захисту від в злому, бо при цьому ускладнюється просування руки.

Безбар’єрний вхід

Прилад Hörmann ECturn для відчинення дверей дає можливість просто відчинити вхідні двері ThermoCarbon, ThermoPlan Hybrid, ThermoSafe Hybrid чи ThermoSafe. Завдяки низькій напрузі роботи пристрою для відкривання дверей додаткові пристрої безпеки не потрібні. Сучасний електропривод дверей HDO 200 відчиняє та зачиняє вхідні двері TopComfort автоматизовано.
Для того, щоб Ви були у безпеці датчик Flatscan контролює двері всередині та зовні. Для швидкого керування обома системами можна використовувати пульт або вимикач дистанційного керування BiSecur від Hörmann.

Вхідні двері до будинків на висоту стіни

Завдяки вхідним дверям до будинків ThermoSafe і ThermoCarbon у виконанні XXL можна масштабно оформити вхід в будинок і забезпечити ще більше зручності. Мотиви ThermoSafe розробленні висотою до 2500 мм, а мотиви ThermoCarbon аж до 3000 мм.

bottom of page