top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Як обрати гаражні ворота ?

Незалежно від того, чи є Ви новим домовласником або оновлюєте зовнішній вигляд свого існуючого будинку, купівля гаражних воріт - це гарна можливість вдихнути нове життя в екстер'єр вашого будинку. Багато домовласники змінюють гаражні ворота один раз в житті, тому пошук ідеального поєднання функціональності, моди та доступності є важливою частиною процесу.

Fortech - гаражні ворота

Види гаражних воріт

В залежності від Ваших вимог та можливостей Ви можете обрати ті ворота, що підходять саме Вам.

Сьогодні ми розглянемо рулонні гаражні ворота, підйомно поворотні та секційні.


Секційні гаражні ворота

При встановленні таких воріт, застосовуються сендвіч-панелі, які самі по собі дуже надійний матеріал. Плюс на секційні гаражні ворота встановлюють оцинковані листи, які до того ж покриті порошковою фарбою. Між сендвіч-панелями розташовується високощільний поліуретан. Всі ці моменти сприяють збереженню тепла, завдяки чому секційні ворота встановлюють зазвичай в тих гаражах, що опалюються. Вибираючи цей тип гаражних воріт, Ви маєте можливість перетворити гараж в маленьке, безпечне і затишне приміщення, де хочеться залишатися, та куди хочеться повертатися.

Fortech - Секційні гаражні ворота

Рулонні гаражні ворота

Для виготовлення рулонних гаражних воріт використовується алюмінієвий профіль, а наповнювачем служить пінополіуретан. Якщо Ваш гараж має обмежену висоту гаражного отвору - рулонні ворота Ваш вибір! Останнім часом рулонні ворота стають дедалі популярнішими, оскільки мають перевагу в ціні та легкість в установці.

Fortech - Рулоні гаражні ворота

Підйомно поворотні ворота

Підйомно поворотні ворота, оснащені автоматичним механізмом відкривання-закривання - відмінний варіант для облаштування гаражів будь-якого типу, площі та висоти. Дані ворота являють собою цілісне полотно, яке при відкритті поступово підіймається до стелі, приймаючи горизонтальне положення. Підйомно поворотні ворота зазвичай виготовляється з металу, мають стійкість до корозії, відрізняються надійністю, зручністю та безпекою.

Fortech - Підйомно поворотні гаражні ворота

Який матеріал обрати для гаражних воріт?

Матеріал, який Ви обираєте для своїх гаражних воріт, може залежати від багатьох факторі, які включають стильові переваги, обслуговування й довговічність.


Сталеві гаражні ворота

Сталеві гаражні ворота міцні й довговічні. Гарячеоцинкований матеріал і високоякісне поліестерове покриття грунтовки з обох сторін мають водовідштовхувальний ефект і захищають гаражні ворота від корозії. Теплоізоляція сталевих секційних воріт може бути в діапазоні від гарного рівня до високого. Такі ворота мають численні можливості оформлення і легко очищаються.


Fortech - Сталеві гаражні ворота

Гаражні ворота з дерева

Гаражні ворота з натурального дерева представлені в різних варіантах дизайну. Якщо Ви використовуєте дерев'яні елементи в оздобленні свого будинку, Ви можете досягти особливих ефектів за допомогою комбінованих дверей Hörmann LTH 42 з дерев'яними панелями.

Оскільки дерево - натуральний матеріал, для дерев'яних гаражних воріт потрібний інтенсивний догляд і, в порівнянні з іншими воротами, вони можуть коштувати досить дорого. Регулярний догляд за дерев'яними гаражними воротами дуже важливий для забезпечення довготривалого захисту деревини. Гаражні ворота, які виготовлені з масивної деревини, найбільше підходять для дерев'яних будинків й домівок із чисельними дерев'яними елементами, наприклад фахверк чи елементи фасаду.

Fortech - Гаражні ворота з дерева

Алюмінієві гаражні ворота

Алюміній в основному використовується в ізольованих двостінних роликових воротах. Доступні як кольорові ефекти, так і ефекти, схожі на дерево. Поверхню алюмінієвих гаражних воріт досить легко очищати від піску і сміття.

Міцні й стійка, але легкі та практичні - це про гаражні ворота з алюмінію.

Вони досить легкі у догляді, досить лише регулярно промивати їх проточною водою.

Такі ворота можуть мати ефект дерева, білу або кольорову обробку.

Fortech - Алюмінієві гаражні ворота

Теплоізоляція гаражних воріт

Через те, що гараж - це важлива частина будинку - потрібно також дбати про його теплоізоляцію.

Fortech - Теплоізоляція гаражних воріт

Коли гараж примикає до будинку або використовується у якості майстерні його теплоізоляції може впливати на температуру вдома.

Двостінні секційні ворота володіють відмінними теплоізоляційними властивостями, завдяки стійкому полотну воріт вони відрізняються безшумним, м'яким ходом. Пластмасові профілі з додатковими ущільнювачами зводять до мінімуму можливість появи холоду між стіною і рамою. Такі профілі можуть поліпшити теплоізоляцію ще на 15%. На сьогодні лідерами на ринку є енергоощадні ворота LPU 67 Thermo. Такі гаражні ворота з товщиною секції 67 мм може запропонувати тільки німецький виробник Hörmann. Такі ворота обладнають інноваційними характеристиками, якими повинні володіти сучасні гаражні ворота. Відмінна теплоізоляція, що забезпечується шляхом секцій з термічним поділом з коефіцієнтом теплоізоляції U 0,33 Вт / (м² · К) *, дуже гарна герметизація проміжків між секціями подвійними ущільненнями валу та ідеальним подвійним покриттям, яке також компенсує нерівності підлоги та знижує втрати енергії.


Безпека при виборі гаражних воріт

Дуже важливим фактором при виборі гаражних воріт є їх безпека від непрошених гостей. Гаражні ворота повинні бути міцними, щільно прилягати до рами та мати захист від злому.

Fortech - Безпека гаражних воріт

Такими якостями безпечних воріт можуть похвалитися секційні ворота Hörmann, при закриванні яких запобіжний пристрій захисту від підважування автоматично входить в упор спрямовувальної шини, миттєво фіксується і забезпечує захист від підважування. Важлива особливість - це механічне блокування в тязі, яка є надійним захистом від злому, якою можуть похвалитися тільки приводи компанії Hörmann, що забезпечують збереження Вашого майна в гаражі.

Цей захист замикання воріт є механічним і на відміну від конкурентів може працювати навіть при відсутності електроенергії в будинку. Можливість управляти своїми гаражними ворота дистанційно - є важливою перевагою. Компанії hormann розробила систему наднадійної системи кодування BiSecur, яка має стабільний радіус дії без перешкод. Вам більше не потрібно виходити з дому в негоду, щоб перевірити, чи закриті Ваші ворота. Натиснувши на клавішу, Ви за кольором світлодіода на пульті або на внутрішньому клавішному вимикачі FIT 5 BS дізнаєтеся про становище Ваших воріт. Також ви зможете закрити їх перебуваючи на відстані.


Гарантія на гаражні ворота

При купівлі гаражних воріт важливим моментом є офіційна гарантія від виробника.

Fortech - Гарантія на гаражні воріта

Завжди дізнавайтеся у вашого продавця про те на що поширюється гарантія, скільки вона триває і чи є можливість технічного обслужування. Компанія Hörmann завдяки інноваційним технічним рішенням і високій якості надає 10-річну гарантію на секційні ворота і приводи гаражних воріт Hörmann. На сьогоднішній день Hörmann є гарантією високої якості. Завдяки 80-літньому досвіду в області виробництва воріт і приводів, а також більш ніж 20 мільйонів проданих виробів сімейне підприємство Hörmann є лідером з продажу воріт на європейському ринку.


Де купити гаражні ворота?

Придбати відповідну модель гаражних воріт для вашого будинку Ви можете у нас в магазині. Ми є офіційним представником Hörmann в Україні та надаємо послуги з заміру на місці монтажу, демонтаж та утилізації, професійний монтаж, а також послуги кваліфікованої консультації.

Fortech - Консультація на купівлю гаражних воріт

Дивитися акційні пропозиції на купівлю гаражних воріт від Hormann.


102 перегляди

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page