top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Гаражні ворота  —  Cекційні гаражні ворота Hörmann

Cекційні гаражні ворота Hörmann

Автоматика Hörmann розроблена так, щоб Ви змогли швидко, безпечно та безпроблемно відчиняти гаражні та дворові ворота з пульта дистанційного управління чи то смартфона за допомогою Bluetooth прямо з авто.

Cекційні гаражні ворота

Секційні двері мають багато переваг. По-перше, вони відкриваються горизонтально під стелею, що економить простір. Їх принципи дизайну забезпечують максимальний простір у гаражі та коло нього. Секційні гаражні ворота можна встановлювати в будь-який будівельний отвір. Вони забезпечують простір, який на 14 см ширший від підйомно-поворотних воріт. Крім того, завдяки міцній та стійкій до атмосферних впливів ущільненням по периферії він забезпечує найкращі показники герметизації.

Насолоджуйтесь цим комфортом.

Секційні гаражні ворота випробувані та сертифіковані відповідно до високих вимог безпеки Європейського стандарту 13241-1. Використовуйте контрольний список безпеки, щоб перевірити, чи відповідають ваші старі гаражні ворота стандартам безпеки ЄС.

Секційні ворота - це найкращий вибір

Вирішивши обрати двостінні гаражні секційні ворота LPU 67 Thermo та LPU 42, Ви обираєте чудові або дуже хороші теплоізоляційні матеріали. Крім того, Ви отримаєте стабільність та плавність руху. Одностінні гаражні ворота LTE 42 дуже підходять для окремо встановлених гаражів, які не потребують ізоляції. Якщо ви використовуєте дерев’яні елементи в оздобленні свого будинку, ви можете досягти особливих ефектів за допомогою комбінованих дверей Hörmann LTH 42 з панелями з дерева.

Завантажити PDF 

Секційні ворота від Hörmann

Переваги гаражних секційних воріт Hörmann

Сучасні енергозберігаючі ворота

Секційні ворота з двома станами рекомендують встановлювати для гаражів, які прилягають напряму до будинку. Як і LPU 42 з дуже хорошою теплоізоляцією, модель LPU 67 Thermo має усі функції, що сьогодні очікуються від сучасного споруд: тобто ідеальна теплоізоляція через термічно роз’єднанні секції [1] із коефіцієнтом теплопровідності 0,33 Вт/(м²·К)*, звичайно ж якісну герметизацію для проміжних камер між секціями завдяки подвійному манжетному ущільненню [2], а також оптимальне з’єднання з підлогою завдяки подвійному ущільненню опори, яке забезпечує усунення проблем через нерівності підлоги та зменшення втрат тепла.

Ефективна теплоізоляція

Якщо гараж це частиною будинку, найкращим вибором будуть ворота з гарною теплоізоляцією. Ущільнювальна прокладка Hörmann ThermoFrame зробить краще і без того хороші теплоізоляційної можливости воріт LPU.

Термічне розділення між коробкою та цегляною стіною, забезпечується завдяки пластмасовому профілю чорного кольору, який легко встановлюється разом із коробкою воріт, покращуючи таким чином теплоізоляцію на 15 %*.

Для усіх секційних воріт Hörmann також можливо замовити ущільнювальну прокладку ThermoFrame.

* Для двостінних гаражних секційних воріт LPU розміром 5000 x 2125 мм

Оптимальний захист на довгі роки

Пластмасова основа коробки, яка має стійкість до зношування, висотою 4 см захищає ворота на довгий період від ймовірної корозії, і так само від застоїв води. На відміну від продуктів конкурентів, захист воріт забезпечується навіть в умовах довготривалої сирості.

Окрім цього, спільно з нижнім ущільнювачем воріт база коробки створює успішний і завершений зовнішній вигляд.

Декор Duragrain, що завжди має гарний вигляд

Сучасна поверхня Duragrain має 24 видів декору на вибір та вражає детальним, природним фасадом воріт із фарбою, що не вигорає. Новітня технологія цифрового друку [1] на ґрунтовці [2] оцинкованої ламели [3] й облицювання з дуже міцним захисним лаком [4] забезпечують чудовий вигляд фасаду воріт на багато років. Облицювання рами та додаткові обшивки перемички балансування вироблюються в кольорі, що відповідає бажаному декору.

Однакова відстань між елементами гофри

Гаражні ворота Hörmann мають точний і рівномірний розподіл гофри [A]. Форма цих деталей робить перехід між ними практично непомітним, коли двері закриті. 

При необхідності Ви також можете замовити практичні бічні двері, рифлення на них буде врівень з рифленням гаражних сегментних воріт.

[2] Нерівна відстань між гофрованими компонентами [В] та [С] обумовлена різною висотою секцій та чітким міжсекційним переходом, що призводить до негармонічного вигляду воріт інших виробників. 

Рівномірний розподіл касет

Для того, щоб отримати загальний гармонійний вигляд, Hörmann пропонує секційні ворота, в яких відстань між різними касетами [D] точно однакова по висоті. Висота секції рівномірно розподілена по всій висоті воріт. Відстань по горизонталі між касетами [E] у розрізі також залишається незмінною. Це створює гармонійний вигляд дверей.

При необхідності ви також можете замовити бічні двері з таким самим виглядом, як секційні гаражні ворота, рівномірно розподілені.

[4] Через різну висоту секцій на воротах інших виробників касети [F] та [G] розподілені нерівномірно. Це може спричинити негармонійний вигляд дверей.

Однаковий зовнішній вигляд коробки та полотна воріт

Багато дрібних деталей забезпечують гармонійний вигляд дверей: компенсаційна фальш-панель перемички [1] передбачена для білих дверей, а поверхня всіх версій завжди така ж, як і зовнішній вигляд дверної частини. Всі компоненти зібрані разом.

Бічна коробка [2] стандартно поставляється з білою деревною поверхнею. Для комбінованих дверей з поверхнями Sandgrain, Silkgrain або Decograin може бути передбачена додаткове облицювання шафи відповідно до стилю поверхні дверей. Для воріт з поверхнями Micrograin підкладка з коробки забезпечує гладку поверхню Silkgrain. Крім того, для кольорових сегментних воріт та воріт з поверхнею Decograin, крім стилю поверхні та кольору чи дизайну частини воріт, також передбачена відповідне облицювання коробки [2]. Відповідно до стилю поверхні, кольору або дизайну частини воріт, для цих воріт завжди передбачаються компенсаційного фальшу панелі [1].

Компенсуюча фальш-панель перемички, яка встановлюється врівень

Для воріт типу LPU що компенсує фальш-панель у зоні перемички це вишукане рішення із невидимим переходом між фальш-панеллю та полотном воріт. Коли ворота зачиняються верхня секція приєднується врівень із фальш-панеллю.

Практичні рішення-

Для забезпечення простого проходу в гараж рекомендуємо встановлювати двері у воротах без порога. Так Ви зможете вивезти велосипед або взяти приладдя для роботи в саду, не відкриваючи ворота гаража.

Поріг із нержавіючої сталі має висоту 10 мм посередині та 5 мм з боків. Це полегшує перехід із велосипедом, а також зменшує ризик спотикання.

Максимум безпеки

Для автоматичних секційних воріт Hörmann у непроханих гостей майже немає шансів. Коли ворота закриті, фіксатор, який запобігає відкриттю воріт, автоматично вийде за край напрямної шини. Двері негайно надійно замикаються, щоб уникнути підважування. Блокування здійснюється механічно, і на відміну від електроприводів інших виробників, воно також ефективне, коли тимчасово переривається подача електроенергії.

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування зворотним зв'язком BiSecur - це сучасна технологія для комфортного та надійного управління електроприводом гаража та вхідних воріт, електроприводом дверей та освітленням.

Потужна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує, що треті особи не зможуть копіювати ваш радіосигнал. Система була протестована та сертифікована експертами безпеки з Рурського університету в Бохумі та незалежними випробувальними інститутами.

Ідеальна узгодженість

Усі електроприводи, приймачі сигналів та пристрої управління BiSecur на 100% сумісні. Наприклад, окрім гаражів та вхідних дверей, ви також можете керувати замками дверей, електроприводом дверей або іншими пристроями за допомогою приймачів BiSecur або через пульт дистанційного керування. Стандартний слот HCP на кожному електроприводі Hörmann дає вам більше можливостей. Це полегшує підключення всіх електроприводів Hörmann до зовнішніх систем у розумному домі.

Комфортний запит положення воріт

Під час вітру та дощу вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули ви закрити гараж. Просто натисніть клавішу на пульті дистанційного керування HS 5 BS або внутрішній вимикач FIT 5 BS, і Ви зможете визначити, чи закриті гаражні ворота за кольором індикатора. При необхідності можна натиснути кнопку *, і ворота закриються. Немає більш зручної та надійної системи управління воротами.

Чудовий дизайн

Винятковий пульт дистанційного управління BiSecur є особливим не лише завдяки своєму вишуканому дизайну у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, через яку пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від компанії Hörmann із додатковою гладкою лакованою поверхнею під рояльний лак виграли престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Ексклюзивний вигляд внутрішнього боку воріт

Кожен, хто використовує гараж як майстерню, також хоче, щоб ворота гаража виглядали гармонійно. Високоякісні термодверцята LPU 67 Thermo можуть задовольнити цю потребу: усі рами, ходові та сполучні рейки, а також усі аксесуари поставляються однакові, точно такі ж, як полотно воріт у сіро-білому кольорі RAL 9002. Ворота гармонійно вписуються і покращують зовнішній вигляд гаража. Крім того, холові ролики типу «тандем» забезпечують особливо тихий та плавний хід.

 

 *** Сіро-білий колір RAL 9002 також використовується на зовнішній стороні рами, тому рекомендується, щоб обшивка дверей була транспортно-білою RAL 9016.

Високоякісні гаражні ворота за акційною ціною

Екологічні ворота від провідного німецького виробника.

Мотиви секційних воріт

Через секції із термічним розділенням енергоощадні ворота для гаражів з секціями товщиною 67 мм особливо ефективні у теплоізоляції.

Завдяки двостінним секційним воротам для гаража типу LPU 42 із секціями товщиною 42 мм можливо створити дуже високу теплоізоляцію.

Ворота з однією стіною LTE 42 є вигідним за ціною рішенням для гаражів, які встановленні окремо та не потребують додаткової теплоізоляції.

Гаражні ворота, які виготовлені з масивної деревини, найбільше підходять для дерев’яних будинків і домівок із численними дерев’яними елементами, наприклад фахверк чи елементи фасаду.

Мотиви секційних воріт зі сталі

Поверхні секційних воріт зі сталі

Існує 24 варіантів декору завдяки поверхні Duragrain зі стійким кольором і деталізованою, природною фактурою, наприклад імітація бетонної поверхні (див. рис.), іржі та природного каменю. Сучасна технологія цифрового друку та фінальне покриття з надстійкого захисного лаку на довгий час зберігають гарний вигляд ваших гаражних воріт, а також надає стійкість до подряпин.

Технологія Decograin з УФ-стійкою поверхнею із пластикової плівки надають секційним воротам для гаража вигляду натурального дерева з високим рівнем деталізації або ж металевої вишуканості в антрацитовому кольорі. Існує п’ять варіантів оздоблення на вибір: під натуральне дерево чи вишукане оформлення під метал.

Гладка поверхня Silkgrain є найкращим вибом для модернової архітектури через свою витонченність. Окрім цього, обшивка Silkgrain є на 50 % товща, що забезпечує пластинам більшу стійкість і плавніший хід. Для воріт гаража можна також обрати поверхню в кольорі «Транспортний білий» RAL 9016, в одному з 15 додаткових кольорів або в будь-якому RAL.

Обшивка з дрібною структурою для прагматичних забудовників найкраще підходить для сучасних воріт і є не тільки в кольорі «Транспортний білий» (RAL 9016), а й в 3 додаткових кольорах.

Також є можливість замовити вигідну за ціною та міцну поверхню, що виглядає як натуральний зріз деревини. А за допомогою тиснення можна непомітно усунути невеликі подряпини на воротах. Ви можете вибрати поверхню в кольорі «Транспортний білий» RAL 9016, в одному з 15 додаткових кольорів або в будь-якому RAL.

Мотиви секційних воріт із масивної деревини

Породи деревини та поверхні для секційних воріт із цільної деревини

Скандинавська ялиця – це світлий хвойний вид з зазвичай прямим розташуванням волокон. Заглиблення в центрі дерева, по одиничні засмоли, косі шари та жовто-коричневе «гілля» є цілковито нормальним явищем.

Болиголов — хвойний вид, якій може бути від біло-сірого до світло-сіро-коричневого кольору, переважно з прямими волокнами, має також коричневий волокнистий мінерал 

та прорості, що можуть рости у напрямку волокна.

Обидва види зрубу Ви отримаєте з брашованою поверхнею. Адже вона надає воротам натуральності, яка спеціально підкреслить шарм каркасних конструкцій чи дизайн у стилі кантрі. Поверхню можна замовити для усіх секційних гаражних воріт LTH і бокових дверей (окрім V-Kassette).

bottom of page