top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Системи контролю в'їзду  —  Високобезпечні блокиратори

Високобезпечні блокиратори Hörmann

Сертифікована безпека: обмежувальні стовпчики та дорожні бар’єри High Security

Абсолютна безпека в надзвичайних ситуаціях Можливість комбінувати продукти різного призначення

Високобезпечні блокиратори

Якщо зона потребує найвищого рівня захисту тимчасово або протягом тривалого часу, щоб запобігти несанкціонованому доступу, ми рекомендуємо використовувати нашу високо безпечні блокіратори Hörmann серії High Security Line. Залежно від типу та розміру території, що потребує охорони, в асортименті Hörmann є на вибір обмежувальні стовпчики, вбивці шин або дорожні бар’єри, або можна комбінувати продукти між собою та керувати ними за допомогою індивідуально підібраної системи управління. Завдяки додатковому механізму EFO, що негайно спрацьовує, автоматичні дорожні бар’єри, обмежувальні стовпчики та вбивці шин висуваються всього за 1,5 секунди.

Завантажити PDF 

Високобезпечні блокиратори

Високобезпечні блокиратори – огляд рівнів безпеки

Рівень безпеки високо безпечного блокіратора визначається відповідно до різних значень енергії зіткнення. Енергія удару автомобіля залежить від його типу, ваги та швидкості. Енергія зіткнення є ключовим параметром, який визначає пошкодження та функціонування високо безпечного блокіратора.​

Енергія зіткнення з руйнуванням

Це значення вказує, наскільки швидко може рухатися певний тип автомобіля, щоб обмежувальний стовпчик витримував зіткнення з нею. Наприклад, автомобіль вагою 6800 кг, який рухається зі швидкістю 87 км/год, вдаряється в високо безпечний блокіратор (див. графік), це скоріш за все призведе до пошкодження його конструкції та механічних деталей. Тому високо безпечний блокіратор необхідно замінити після аварії. У більшості випадків можна уникнути проїзду.

Енергія зіткнення без руйнування

Це значення показує, що зіткнення з цим транспортним засобом, що рухається на максимальній швидкості, не призведе до пошкодження механічних компонентів та конструкцій. Наприклад, якщо автомобіль вагою 6800 кг рухається зі швидкістю 52 км/год і врізається в високо безпечний блокіратор, то гарантується його безперебійна робота та безпека.

Дорожні бар'єри

Рекомендується використовувати наші вбивці шин для поліпшення безпеки в’їздів і виїздів шириною до 6 метрів.

Залежно від конкретної ситуації, наші дорожні бар'єри можуть бути встановлені ​​врівень із поверхнею або ж поверх готового покриття дороги, це допомагає уникнути дорожніх робіт. Дорожні бар'єри, , що опущені за нормальних умов, швидко піднімаються в екстрених випадках, тим самим надійно запобігаючи проникненню сторонніх транспортних засобів. Наші дорожні бар'єри мають висоту 500 або 1000 мм, сертифіковані за результатами краш-тесту PAS68 та відповідають усім вимогам безпеки. А модель Road Blocker 1000 може зупинити 7,5-тонну вантажівку, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

Вбивця шин

Наші вбивці шин моделі М дозволяють керувати одностороннім проїздом шириною до 6 метрів. Вони розрізають автомобільні шини шипами, так щоб автомобіль повністю зупинився через кілька метрів, щоб запобігти проїзду в протилежному напрямку. Ці вбивці шин призначені для установки на готову поверхню і найкраще підходять для нечастого використання.

Вбивці шин моделі Tyre Killer H призначені для більш частої експлуатації та встановлюються врівень із поверхнею. Вони також забезпечують високий рівень захисту від великих автомобілів, наприклад вантажівок.

bottom of page