top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Промислові ворота  —  Ворота спільних гаражів

Ворота спільних гаражів Hörmann

Ворота для спільних гаражів - багато виконань, одна якість

Переваги воріт спільних гаражів Hörmann

Спокійний і тихий хід воріт навіть за умов інтенсивного використання

Подвійні опорні ролики в напрямних шинах і напрямні ролики на шарикопідшипниках забезпечують безперебійний, безшумний і абсолютно точний рух воріт навіть під час безперервного використання. Термін служби підйомно-поворотних воріт ET 500 та відкатних воріт ST 500 становить щонайменше 250 000 циклів роботи, а підйомно-поворотних воріт N 500, які додатково оснащенні посиленою пружинною системою,- 100 000 разів.

Безпека конструкції по всьому периметру

Відкрита конструкція воріт із безпечною відстанню між полотном і корпусом будівлі надійно захищає пальці від защемлення в області бічних і нижніх крайок. Профіль з етилен-пропіленового каучуку особливої форми забезпечує найкращий захист замикаючий кромку воріт. Вбудовані світлові бар’єри для підйомно-поворотних воріт ET 500 та відкатних воріт ST 500 ST 500 забезпечують додатковий захист для зони відкривання дверей.

Перевірена узгодженість воріт та електропривода

Усі ворота колективного гаража та гаража з двома паркувальними місцями завжди перевіряються та сертифікуються спеціальними незалежними інститутами та організаціями разом із відповідними електроприводами. Під час випробування ми перевіряємо надійність та бездоганну роботу воріт та електроприводу як єдиного механізму. Це особливо важливо, коли ворота встановлюються в громадських місцях, таких як підземні та колективні гаражі.

Практичні хвіртки та бокові двері

Ворота колективного гаража та гаражів на декілька паркувальних місць можуть бути обладнані практичними дверима або бічними дверима у воротах у тому ж стилі, що і ворота. Двері у ворота можна встановити зліва, справа або посередині. Верхні довідники дверей входять у стандартну комплектацію.

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування зворотним зв'язком BiSecur - це сучасна технологія для комфортного та надійного управління електроприводом гаражу та вхідних воріт, електроприводом дверей та освітленням.

Потужна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує, що треті особи не зможуть копіювати ваш радіосигнал. Система була протестована та сертифікована експертами безпеки з Рурського університету в Бохумі та незалежними 
випробувальними інститутами.

Комфортний запит положення воріт

Під час вітру та дощу вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули ви закрити гараж. Просто натисніть клавішу на пульті дистанційного керування HS 5 BS або внутрішній вимикач FIT 5 BS, і Ви зможете визначити, чи закриті гаражні ворота за кольором індикатора. При необхідності можна натиснути кнопку ***, і ворота закриються. Немає більш зручної та надійної системи управління воротами.

Чудовий дизайн

Винятковий пульт дистанційного управління BiSecur є особливим не лише завдяки своєму вишуканому дизайну у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, через яку пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від компанії Hörmann із додатковою гладкою лакованою поверхнею під рояльний лак виграли престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Завантажити PDF 

Ворота спільних гаражів

Ворота спільних гаражів

Відмінними рисами звичайних гаражних воріт є їх найкраща економічність, довговічність та особиста безпека, а також надзвичайна плавність ходу навіть в умовах інтенсивного використання. 

bottom of page