top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Промислові ворота  —  В'їзні відкатні ворота

В'їзні відкатні ворота 

Hörmann

Автоматичні відкатні ворота постачаються повністю змонтованими відповідно до високих стандартів безпеки та є конструкцією, що вільно рухається

Переваги в'їздних відкатних 

воріт Hörmann

Додаткові алюмінієві смуги*

Алюмінієві стрічки* прикріплені до верхнього краю полотна по обидві сторони воріт. Таким чином можна запобігти прямому контакту між опорними роликами та високоякісним покриттям воріт. Зовнішній вигляд дверей також зберігається бездоганно.

* Для типу HS, що входить до комплекту постачання, для типу HSS / HS Alu потрібно замовляти окремо.

Надійна автоматична система керування

Після того, як виявиться найменший опір, п’ять саморегульованих запобіжників, які замикають контур, зупиняють ворота. Це забезпечує найвищий рівень безпеки для людей та автомобілів. 

Надійна електронна система керування

Електроніка управління вбудована в стійку. Вона розташована на стороні двору. Під час робіт з технічного обслуговування та регулювання потрібно відкрити тільки кришку. За допомогою пульта дистанційного керування з особистим кодом водію Вашого автопарку дуже зручно відкривати відкатні ворота прямо з автомобіля. Це дуже зручно, якщо Вам доводиться часто відкривати ворота. Потужне електронне обладнання, що підходить для всіх функцій управління

Розширення контактних колодок

Радіокерування

Система зчитування карт

Автоматика відчинення

Індуктивні петлі

Світлові бар’єри

Індикація: відчинено, зачинено, ворота рухаються

В'їзні відкатні ворота

Ідеальне рішення для широких зон проїзду

В’їзні відкатні ворота Hörmann виготовлені з міцних сталевих профілів. Вони поставляються як суцільні елементи з шириною проїзду до 16 метрів. А у виконанні з двох стулок, що рухаються у дві різні сторони, загальна ширина воріт досягає 32 метрів. Відкатні ворота мають конструкцію вільного переміщення без без спрямовувальних шин.

Точне розміщення полотна

Завдяки попередньому натягу конструкції полотна можливість його прогину значно зменшується. Висоту передньої кромки в’їзних воріт можна регулювати за допомогою натяжного ролика. Тому полотно відкатних воріт розташоване прямо в зоні проїзду.  

Електропривод HSA з імпульсним управлінням або управлінням Totmann 

Електропривод встановлений всередині нижньої обв’язки воріт Hormann, щоб запобігти погодному впливу та вандалізму. Ви отримаєте повністю встановлену автоматику для воріт: привод і блок управління з'єднані кабелем, водонепроникний корпус системи управління. П'ять саморегульованих запобіжників, що замикають контур,забезпечують високий рівень безпеки.

Широка лінійка кольорів за картою RAL  

В асортименті є 7 різних кольорів, виконання яких можливе за запитом. 

bottom of page