top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Двері  —  Трубчаті елементи коробок

Трубчаті елементи коробок Hörmann

Елементи захисту від вогню та диму

Трубчаті елементи коробок

Вогнетривкі й димонепроникні двері Hörmann та заскленні елементи зі сталі та алюмінію мають сертифікат безпеки, мають безперебійну роботу та на 100% ідентичні за зовнішнім виглядом у системах з алюмінію, сталі N-Line та S-Line. Автоматичні розсувні двері Hörmann поєднують прозорість трубчастих елементів коробки з вимогами до протипожежної конструкції або безбар’єрного будівництва. Hörmann пропонує ряд узгоджених між собою продуктів для створення загальної концепції протипожежного захисту для складних дизайнерських та архітектурних рішень у будівництві.

Дізнайтеся більше про наявні варіанти

Алюмінієві вогнетривкі перегородки

Алюмінієві вогнестійкі й димозахисні двері та склопакети від Hörmann мають багато переваг, включаючи сертифіковану безпеку, бездоганну роботу та ідентичний зовнішній вигляд. Hörmann пропонує ряд узгоджених між собою продуктів для створення загальної концепції протипожежного захисту для складних дизайнерських та архітектурних рішень у будівництві.

Системна стіна F30 / F90

Системні стіни без горизонтальних і вертикальних профілів, які зазвичай затуляють вид, забезпечують максимальну світлопроникність, відповідаючи вимогам протипожежного захисту. Стінка F30 ідеально поєднується з тими ж алюмінієвими дверима Hörmann T30 та сталевими дверима S30 та N-Line.

Сталеві вогнетривкі перегородки T30/F30 S-Line і N-Line

Обидві системи від Hörmann доступні як вогнестійкі й однакові на вигляд димозахисні перегородки. Завдяки тонкій структурі рами система S-Line виглядає дуже елегантно. Тонкий профіль не тільки створює привабливий зовнішній вигляд, але і забезпечує необхідну ширину проходу.

Система N-Line особлива своєю міцніст, тому рекомендується для будівель, у яких двері піддаються підвищеній напрузі.

Сталеві елементи захисту від вогню та диму T90 / F90

Нові елементи рами зі сталевих труб T90 і F90 мають вогнестійкі й димозахисні функції, а також підходять для монтажу на кладці, бетоні, газобетоні та перегородці зі стійок. Вони можуть мати як одно-стулчасті, так і  дво-стулчасті полотна одностулкове та двостулкове полотно та склопакети із глухим склінням.

Вхідні двері з протипожежним захистом і маркуванням CE

Перевірені та затвердженні для використання вхідні двері з функцією протипожежного захисту і/або захистом від диму класифіковані експлуатаційні характеристики згідно з EN 16034 та EN 14351-1

Алюмінієві елементи трубчастих рам EI2 30

Вогнестійкі двері OD EI2 30/EI2 90

bottom of page