top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Системи для критих і відкритих автостоянок Hörmann

Додаткове дистанційне управління й технічний сервіс з будь-якої точки світу

Керування дозволами на в'їзд та виїзд із будь-якого кінцевого пристрою  

Проста установка і можливість додаткового обладнання завдяки модульній конструкції

Системи для критих і відкритих автостоянок

Важливим елементом внутрішньої інфраструктури міста є достатня кількість паркомісць. У зонах великих торгових центрів чи лікарень зазвичай необхідні рішення для платного паркування. В таких ситуаціях ми пропонуємо усі компоненти для управління паркуванням від однієї компанії: починаючи з пропускних станцій зі шлагбаумами, закінчуючи відповідними касовими автоматами.

За допомогою під’єднання до вебсервера за наявності потрібного дозволу робітник може отримати доступ до усієї системи відкритих автостоянок із будь-якої точки світу, і швидко усунути проблеми, і не важливо, де він перебуває. Керування та контроль системи для критих і відкритих стоянок відбувається через веббраузер на смартфоні, планшеті або ПК.

Переваги систем Hörmann для критих і відкритих автостоянок

Індивідуальні концепції контролю та керування

Для управління шлагбаумом можна використовувати не тільки дистанційне або стаціонарне керування, але й інші системи, які можуть бути розроблені індивідуально відповідно до побажань замовника. Тому шлагбауми легко інтегрувати в існуючу систему управління, а також легко інтегрувати в систему протипожежної сигналізації. Крім того, Hörmann також пропонує комплексну систему керування пропусками. Власна розроблена система забезпечує індивідуальне управління в'їздом та виїздом автомобілів. Авторизація доступу відбувається за різними пропусками, таких як картки з QR - кодами, наклейки RFID або системи розпізнавання номерних знаків. Ви також можете керувати групами користувачів з різними дозволами чи які знаходяться в різних часових поясах.

Дистанційне керування з будь-якої точки світу

Завдяки додатковому підключенню до мережевого сервера шлагбаума, систему контролю пропусків можна контролювати в усьому світі з будь-якого кінцевого девайса. Доступ можливий через веб-браузер на смартфоні, планшеті або ПК. Наочний веб-інтерфейс забезпечує повне управління шлагбаумом та перегляд його стану, а також комплексне управління користувачами, включаючи їхні дозволи на вхід та вихід. Крім того, відображаються також несправності, які можна усунути безпосередньо через систему. 

Прості в обслуговуванні компоненти

Блок управління вбудований у корпус шлагбаума, що забезпечує його захист. Завдяки модульній конструкції окремі компоненти можна легко встановити або замінити. Будь-які несправності легко виявляються та усуваються. Додаткове обладнання, особливо модулі системи контролю пропусків, можна вмонтувати безпосередньо в корпус шлагбаума. Встановлення всіх компонентів та додаткового обладнання в корпус шлагбаума може значно зменшити витрати на технічне обслуговування.

Передпродажне комплексне функціональне тестування системи

Перед доставкою вся система шлагбаума та касовий апарат перевіряються, щоб забезпечити швидку установку та надійну роботу системи. Hörmann перевіряє роботу всіх функцій, замовлених замовником, та характеристики кожного компонента системи, а також сумісність між усіма інтерфейсами.

В’їзні та виїзні станції 

В’їзні та виїзні станції від Hörmann гарантують найвищий рівень комфорту та легкість використання. За допомогою кольорового дисплея, кнопки запиту квитка з підсвічуванням і приймачу квитка користувач критих автостоянок швидко та без проблем отримує доступ для в'їзду та виїзду. 

А якщо система критої стоянки використовується для довготривалого паркування транспорту, наприклад, якщо частина паркувальних місць доступна виключно для гостей готелю? В такому випадку через вбудоване програмне забезпечення в’їзні та виїзні станції  Hörmann можна додатково встановити зчитувач QR-кодів, RFID-міток і транспондерів, для використовування їх із цією ж метою.

Касові автомати

За допомогою кольорового дисплея, кнопки запиту квитка з підсвічуванням і приймачу квитка оплатити паркування можна швидко і зручно. А касовий автомат Hörmann серійно оснащується переговорним пристроєм з інтерфейсним модулем, для здійснення підключення до телефонної системи. Не зважаючи на форму оплати – монети, купюри, дебетові чи кредитні картки – наша система касових автоматів дає можливість швидкого і простого процесу розрахунку.

За потреби можна обрати різні системи оплати. Так, наприклад, у лікарнях, кінотеатрах або готелях, що підключені до системи автостоянок, клієнтам або пацієнтам можна запропонувати знижку на паркування.

bottom of page