top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Система Smart Home

Система Smart Home Hörmann

Сучасні технології та "розумний дім" інтегрують різні пристрої в єдину мережу використовуючи систему Smart Home і можуть значно покращити комфорт та безпеку.

Почуття спокою і безпеки у Вас вдома з системою Smart Home

Сучасні технології та "розумний дім" інтегрують різні пристрої в єдину мережу використовуючи систему Smart Home і можуть значно покращити комфорт та безпеку. Наприклад, автоматичні приводи воріт і дверей, а також управління ними за допомогою смартфонів полегшують повсякденне життя. Вони покращують якість життя та створюють простір без бар’єрів для полегшення життя людей похилого віку. Забезпечуючи багато додаткових функцій, система розумного будинку часто викликає таке питання: що таке «Smart Home» і на що слід звернути увагу, в питанні забезпечення безпеки та коли має сенс її використовувати? Саме тут ми відповімо на ці питання і покажемо вам, як система SmartHome від компанії Hörmann зможе зробити ваш будинок затишнішим. Будинок, який об'єднує різні компоненти та пристрої в єдину мережу з можливістю централізованого управління - наприклад, за допомогою програми на смартфоні - називається "розумним домом".

Ще більше комфорту з системами Smart Home

Smart Home

«Розумний дім»- це будинок, в якому різні елементи та пристрої об'єднані в єдину мережу з можливістю централізованого контролю, - наприклад за допомогою додатку на смартфоні. Системи Smart Home дуже різні, тому їх можна застосовувати в самих різноманітних сферах повсякденного життя.

Найважливіші області застосування системи Smart Home:

  1. Безпека (системи сигналізації, камера, механізми контролю, наприклад, відкривання дверних замків за допомогою смартфона)

  2. Комфорт і допомогу в повсякденному житті / створення простору без бар'єрів (електроприлади, освітлення, автоматичні двері та ворота)

  3. Електроенергія (опалення, вентиляція)

Завантажити PDF 

Smart Home Hörmann

Усі ці рішення - від систем управління кухонними приладами та освітленням до автоматичного та надійного керування дверима та гаражними воротами - мають спільні риси: вони розроблені для того, щоб забезпечити більший комфорт у повсякденному житті, зробивши будинок безпечнішим та надійнішим. А також забезпечити зручне середовище без бар'єрів для людей похилого віку. Саме для цього виробник дверей та воріт Hörmann розробив власну технологію Smart Home. Ця "розумна" мережа базується на надійній радіосистемі BiSecur, розробленій у співпраці з фахівцями з Рурського університету у Бохумі. Вона оснащена такою ж складною системою шифрування, як і система онлайн-банкінгу.

Основне завдання системи Smart Home - забезпечення безпеки. За допомогою цієї радіосистеми всіма приводами та приймачами Hörmann можна легко керувати за допомогою пульта дистанційного керування або інших пристроїв управління. Додатковий шлюз BiSecur Gateway, підключений через Інтернет або домашню мережу, також дозволяє використовувати програми на вашому смартфоні або планшеті для управління дверима, воротами чи освітленням, а також контролювати їх роботу в будь-якій точці світу. При цьому зв'язок здійснюється у двох напрямках: ви не тільки можете подавати команди, але й отримувати інформацію про стан дверей та воріт у системі. Таким чином, ви також можете перевірити, чи надійно вони закриті.

Інфографіка: За допомогою радіосистеми Hörmann BiSecur Ви можете легко перетворити Ваш будинок в «розумний» будинок - Smart Home.

Використання системи Smart Home для вхідних дверей

Використовуючи привод ECturn та автоматичний замок, Ви можете автоматично відкривати та закривати двері ThermoSafe і ThermoCarbon від Hörmann, створюючи безбар’єрні простори та підвищуючи комфорт. Керувати ним можна різними пристроями:

  • Стаціонарно встановлений кодовий замок

  • Радіовимикач

  • Пульт ДУ

  • Додаток BiSecur для смартфона

  • Детектор відбитків пальців

А також двері автоматично закриваються, як тільки Ви їх зачиняєте. За допомогою функції «Длит. Об.» двері можна відкрити без ключа. Наприклад, якщо діти граються у дворі, їм не потрібен ключ для того, щоб повернутися додому. А коли всі повернулися додому, цю функцію можна легко відключити.

За допомогою програми BiSecur на смартфоні можна не тільки легко керувати дверима, а й стежити за їх станом, навіть перебуваючи у відпустці або просто у від'їзді. Ця функція дуже підходить, щоб, наприклад, пустити в дім сусідку полити квіти.

Рис .: Вхідні двері ThermoSafe і ThermoCarbon можна автоматично відкрити та закрити за допомогою приводу ECturn.

Відкривання і закривання гаражних воріт в будь-який момент і перебуваючи в будь-якому місці

Ви також можете легко керувати гаражними воротами, наприклад, за допомогою смартфона або пульта дистанційного керування. Адже мало хто захоче вийти з машини в негоду, щоб відкривати двері гаража вручну. Використання смартфона для управління гаражними воротами - це сучасне, надійне та дуже зручне рішення. Якщо Ви знаходитеся вдома, у відпустці чи в іншому місці, Ви можете скористатися програмою Hörmann BiSecur, щоб дізнатися, чи відкриті Ваші гаражні ворота чи можливо закриті належним чином. При необхідності достатньо натиснути одну клавішу, щоб закрити ворота. Таким чином, ви можете дізнатися про те, що відбувається у Вас вдома в будь-який час і в будь-якому місці.

Безбар'єрне середовище і життя відповідно до вікових потреб завдяки автоматичним міжкімнатних дверей

Автоматичні міжкімнатні двері дозволяють організувати Ваше житло з максимальною зручністю та з урахуванням вікових потреб - без перешкод. Привід міжкімнатних дверей PortaMatic створює безбар'єрне середовище в будинку, що значно полегшує життя не тільки людей з обмеженою мобільністю. Пристрій, що відкриває двері має вбудоване освітлення, яке може посилати звуковий сигнал для попередження про рух. Управління може здійснюватися за допомогою настінного вимикача, пульта дистанційного управління або програми BiSecur на вашому смартфоні. Таким чином, люди з обмеженими можливостями пересування можуть легко керувати дверима.

Рис .: Приводи для дверей PortaMatic можна також легко і просто встановити на вже наявні двері.

Включення і вимикання електроприладів за допомогою системи дистанційного керування

Електричні прилади, такі як світильники або праски, також можна під'єднати до системи Hörmann BiSecur Smart Home за допомогою розетки. Тому роботу цих пристроїв також можна зручно контролювати вдома або віддалено. Наприклад, Ви можете перевірити, чи дійсно Ви вимкнули праску. Приймачі в розетках, як і всі інші компоненти BiSecur, працюють через радіосистему, тому ними можна керувати не тільки за допомогою програми на смартфоні, але і за допомогою радіоприймача. На ньому може бути запрограмовано до чотирьох приймачів, тому Ви можете використовувати його для управління, гаражними воротами, вхідними та міжкімнатними дверима.

Рис .: Електричні прилади, такі як світильники або праски, також можна під'єднати до системи Hörmann BiSecur Smart Home за допомогою приймача в розетці Hörmann.

Система Hörmann Smart Home BiSecur надає безліч варіантів, як зробити Ваш будинок затишнішим і безпечнішим, а також усунути бар'єри враховуючи вікові потреби мешканців. У цьому переконана і клієнтка компанії Hörmann Міріам Шефер (Miriam Schäfer) з Дюссельдорфа:

«У нашому колишньому будинку вже були вироби компанії Hörmann, якими ми завжди були дуже задоволені. Тому при будівництві нового будинку ми швидко зробили вибір на користь компанії Hörmann і її гаражних воріт з детектором відбитків пальців. Ми жодного разу про це не пошкодували і як і раніше кожен день радіємо придбаному комфорту. »

Рис.: Мириам Шэфер (Miriam Schäfer) из Дюссельдорфа.

bottom of page