top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Шлагбауми Hörmann

Варіанти для використання шлагбаумів багато: автостоянки для офісів, підприємств, готелів та багатоквартирних будинків. У поєднанні з відповідними блоками управління, оснащеними простим управлінням або системами ідентифікації, наші шлагбауми є ідеальним рішенням для цілодобових парковок.

Шлагбауми

Персональна система контролю та управління, а також додаткове обладнання, розроблене відповідно до вимог замовника, забезпечують правильне рішення для будь-якого застосування. Усі компоненти повністю протестовані на функціональну справність, тому Ви можете покластися на нас в питанні швидкого монтажу та надійної роботи. Наші шлагбауми є захищеними від вандалів та, відповідно до моделі, оснащені інтелектуальними системами виявлення перешкод. Завдяки додатковій системі дистанційного керування через вебсервер, Ви можете дистанційно контролювати та керувати шлагбаумами навіть за допомогою смартфона, якщо це необхідно.

Переваги шлагбаумів Hörmann

Індивідуальні концепції контролю та керування

Для управління шлагбаумом можна використовувати не тільки дистанційне або стаціонарне керування, але й інші системи, які можуть бути розроблені індивідуально відповідно до побажань замовника. Тому шлагбауми легко інтегрувати в існуючу систему управління, а також легко інтегрувати в систему протипожежної сигналізації. Крім того, Hörmann також пропонує комплексну систему керування пропусками. Власна розроблена система забезпечує індивідуальне управління в'їздом та виїздом автомобілів. Авторизація доступу відбувається за різними пропусками, таких як картки з QR - кодами, наклейки RFID або системи розпізнавання номерних знаків. Ви також можете керувати групами користувачів з різними дозволами чи які знаходяться в різних часових поясах.

Дистанційне керування з будь-якої точки світу

Завдяки додатковому підключенню до мережевого сервера шлагбаума, систему контролю пропусків можна контролювати в усьому світі з будь-якого кінцевого девайса. Доступ можливий через веб-браузер на смартфоні, планшеті або ПК. Наочний веб-інтерфейс забезпечує повне управління шлагбаумом та перегляд його стану, а також комплексне управління користувачами, включаючи їхні дозволи на вхід та вихід. Крім того, відображаються також несправності, які можна усунути безпосередньо через систему. 

Прості в обслуговуванні компоненти

Блок управління вбудований у корпус шлагбаума, що забезпечує його захист. Завдяки модульній конструкції окремі компоненти можна легко встановити або замінити. Будь-які несправності легко виявляються та усуваються. Додаткове обладнання, особливо модулі системи контролю пропусків, можна вмонтувати безпосередньо в корпус шлагбаума. Встановлення всіх компонентів та додаткового обладнання в корпус шлагбаума може значно зменшити витрати на технічне обслуговування.

Передпродажне комплексне функціональне тестування системи

Перед доставкою вся система шлагбаума та касовий апарат перевіряються, щоб забезпечити швидку установку та надійну роботу системи. Hörmann перевіряє роботу всіх функцій, замовлених замовником, та характеристики кожного компонента системи, а також сумісність між усіма інтерфейсами.

Автоматичний шлагбаум SH 300

Автоматичний шлагбаум SH 300 призначений для контролю проїзду максимальною шириною 3,75 метра.Короткий час відкриття близько 2,4 секунди та велика кількість циклів відкриття на день (до 5000 разів) забезпечують використання шлагбаума для в’їздів і виїздів навіть з високою інтенсивністю експлуатації. Крім того, загальна кількість циклів відкриття досягає 10 мільйонів, що свідчить про довговічність шлагбаума. Якщо висота в зоні використання шлагбаума не обмежена, рекомендується використовувати плоский або округлий шлагбаум. Якщо висота обмежена, слід використовувати шлагбаум SH 300 зі згином стріли.

Автоматичний шлагбаум SH 600 

Автоматичні шлагбауми SH 600 зі стрілами кругового перетину мають особливу міцність, а максимальна ширина, яка використовується для контролю в'їзду, становить 6,14 метра. Якщо кількість циклів відкриття на день не перевищує 1600 разів, час відкриття та закриття шлагбаума становить менше ніж 8 секунд. Двостороння опора стріли забезпечує додаткову стійкість. 

Автоматичний шлагбаум SH 800

Автоматичний шлагбаум SH 600 зі стрілою круглого перетину відрізняється особливою міцністю та використовується для контролю проїзду. Автоматичний шлагбаум SH 800 зі стрілою восьмикутного перетину може контролювати проїзд шириною до 10,47 метра з максимальною міцністю. Час відкривання та закривання становить близько 12 секунд. Підходить для використання, коли кількість відкриттів на день не перевищує 240 разів в день. Крім того, шлагбаум також може бути обладнаний маятниковою опорою, підставкою для стріли та підвісною решіткою шириною 6,14 метра. Якщо кількість циклів відкриття на день не перевищує 1600 разів, час відкриття та закриття шлагбаума становить менше ніж 8 секунд. Двостороння опора стріли забезпечує додаткову стійкість. 

Шлагбауми – системи контролю доступу та пропуску

Окрім індукційних петель, з індикатором присутності та імпульс для відкривання системи контролю та управління доступом, є також багато інших варіантів управління шлагбаумами. Блок управління, який вбудований в корпус шлагбаума, відкривається за допомогою стаціонарних елементів керування, без необхідності в додатковій контрольній стійці. Крім того, ви можете використовувати систему розпізнавання номерних знаків для відкривання шлагбаумів, а також зчитування QR-коду через смартфон або RFID-/QR- і та транспондері картки разом з контрольною стійкою.

bottom of page