top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Промислові ворота  —  Рулонні ворота й рулонні решітки

Рулонні ворота й рулонні решітки Hörmann

Рулонні ворота й рулонні решітки - рентабельні, міцні та надійні

Рулонні ворота й рулонні решітки

Рулонні ворота та рулонні решітки Hörmann з алюмінію та високоякісної сталі є економічно ефективним рішенням завдяки геніально простій системі та порівняно невеликій кількості компонентів. Це варіант закривання прорізів, який знову і знову доводив свою ефективність у щоденній експлуатації. Ролетні ворота та ролетні решітки не вимагають багато місця над прорізом. Вони компактно намотані за перемичкою. Тому в бічних та стельових зонах втрачається цінний простір.

Переваги рулонних воріт й рулонних 

решіткок Hörmann

Інноваційна система пружин розтягнення

Надійність, перевірена часом

Ворота із системою пружин розтягнення легше відкривати та закривати вручну. В результаті, рулонні ворота або рулонні решітки SB і TGT розміром до 6000 × 4500 мм можна легко переміщати. Система пружин розтягнення в рулонних воротах і рулонних решітках із додатковим приводом забезпечує надійну довготривалу роботу конструкції воріт та електропривода.

Високий рівень безпеки без датчиків на полотні воріт

Серійний пристрій обмеження зусилля для привода WA 300 R S4/WA 300 AR S4

Рулонні ворота та рулонні решітки SB та TGT в поєднанні з цими електроприводами забезпечують високий ступінь безпеки при відкриванні чи закриванні.

Оскільки серійне оснащення містить пристрій обмеження зусилля у напрямку відкриття або закриття, на ворота певних розмірів і з деякими видами полотна нема потреби встановлювати запобіжник що замикає контуру відповідно до стандарту DIN EN 12453. Крім того, ворота не вимагають технічного обслуговування, через те, що на полотні воріт немає датчиків зі спіральними кабелями, що швидко зношуються.

Швидке, бережне та безпечне відчинення воріт

Набір обладнання S6 у комбінації з електроприводом FU і блоком керування

Використовуйте додатковий комплект пристроїв S6 у поєднанні з приводом FU для рулонних воріт DD з полотном Decotherm для оптимізації Вашого виробничого процесу та зменшення втрат тепла. За допомогою цього пристрою ворота відкриваються зі швидкістю до 1,1 м/с - майже так само швидко, як і швидкохідні ворота. Інші переваги: ​​розмір установки набагато менший, а виробничі витрати та вартість істотно нижчі у порівнянні зі швидкохідними воротами.

Продумані деталі для тривалого строку експлуатації

Продумана конструкція із приймальною лійкою та вітровими гаками

Приймальна лійка рулонних воріт DD ефективно зменшує ступінь зносу дверного полотна. При необхідності воронку можна без проблем замінити. Зазвичай наші розробки можуть виконувати кілька функцій одночасно. Вітрові гаки на полотні рулонних воріт захищають Ваші двері від пошкодження вітровими навантаженнями. Окрім цього, вони служать чудовим захистом від зламування, оскільки профілі доволі складно видавити з напрямних.

Завантажити PDF 

Рулонная решетка RollMatic

bottom of page