top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Промислові ворота  —  Промислові секційні ворота

Промислові секційні ворота Hörmann

Асортимент секційних воріт з унікальною кількістю варіантів виконання

Промислові секційні ворота

Секційні ворота відкриваються у вертикальному напрямку, щоб забезпечити вільний простір перед і за воротами. Секції воріт складається в просторі під стелею, вертикально над прорізом або на похилій площині, паралельній перекриттю. Секційні ворота конструкційної серії 50 зі сталі, комбінації сталі та алюмінію або повністю алюмінію мають безліч переваг: велика кількість варіантів виконання, функціональний дизайн та сертифікати відповідності стандартам безпеки. Компактні секційні двері утворюють вертикально окремі секції безпосередньо за перемичкою. Через невелику глибину входження ворота особливо підходять для великих приміщень із зенітними ліхтарями, скляними дахами та фасадами.

Переваги промислових секційніх воріт Hörmann

Незмінно безперешкодна прозорість

Максимальний рівень стійкості до подряпин
Ворота із пластиковим склом DURATEC завжди мають охайний вигляд, незважаючи на великі навантаження в суворих промислових умовах. Спеціальне поверхневе покриття може захистити скло від залишення слідів після чищення та подряпин.

Покриття постачається серійно без націнки для всіх секційних воріт із прозорим пластмасовим склом.

Ефективна теплоізоляція

ThermoFrame

В опалювальних ангарах необхідно встановлювати добре ізольовані ворота. Тому для теплової ізоляції між коробкою та цегляною стіною промислові секційні ворота Hörmann оснащені додатковими ущільнювальними прокладками ThermoFrame. Ущільнювальні манжети, розташовані по обидві сторони воріт, забезпечують додаткову ізоляцію. Показник теплоізоляції може збільшитися майже на 21%.

Практичні рішення

Двері у воротах без порога

Двері з нержавіючої сталі з плоскими порогами забезпечують безперешкодний прохід для людей. Для воріт шириною 5500 мм поріг має висоту всього 10 мм посередині, а висота боків порогу 5 мм. Це полегшує прохід з велосипедом, а також значно зменшує ризик спотикання. У деяких випадках двері у воротах Hörmann без порогів можуть навіть використовуватися як евакуаційні двері або для будівель без бар’єрів.

Безконтактний контроль воріт

Випереджувальний фоторелейний бар’єр без націнки

Промислові секційні ворота Hörmann з електроприводами WA 400 та ITO 400 серійно оснащені запобіжником, що замикає контур з оптоелектронним датчиком. Ви також можете вибрати передовий фоторелейний бар'єр VL 1 для безконтактного управління, яке замикає контур воріт.

Завантажити PDF 

Промислові секційні ворота

bottom of page