top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Гаражні ворота  —  Підйомно-поворотні ворота Berry

Підйомно-поворотні ворота Berry

Завдяки підйомно-поворотніми воротами Berry від Hörmann Ви зможете швидко, зручно та безпечно в'їжджати в гараж та відкривати ворота з пульта дистанційного управління чи то смартфона за допомогою Bluetooth прямо з авто.

Підйомно-поворотні ворота Berry

Там де якість поєднується з привабливим зовнішнім виглядом

Все базується на оригінальності: якість та надійність, зовнішній вигляд, комфорт та сучасні технології. Кожні ворота Berry від компанії Hörmann містить більше 50-років досвіду будівництва гаражних воріт за власною фірмовою технологією.

З різноманітними моделями на вибір, Ви можете знайти ідеальні двері для будь-якого будинку.

Завантажити PDF 

Підйомно-поворотні ворота Berry

Переваги підйомно-поворотних воріт Berry від Hörmann

Комплексний захист завдяки продуманим деталям

Для забезпечення високого ступеня безпеки підйомно-поворотні ворота Berry оснащені надійними захисними пристроями, такими як гнучкий захисний ковпачок над шарнірними важелями та гнучка пластикова подушка між полотном і рамою воріт. Вони можуть запобігти ненавмисному стисканню або затягуванню.

Лише підйомно-поворотні ворота Hörmann можуть забезпечити такий високий рівень безпеки.

Довговічність і оптимальний захист

У випадку якщо одна з пружин після багатьох років експлуатації обірветься, інші цілі пружини втримають ворота. Отже, ворота надійно захищені від зриву. А також щілі між пружинами настільки маленькі, що защемлення пальців дитини неможливе.

Відкривати та закривати ворота дуже легко

Після повного відкриття воріт вони переважно амортизуються і надійно фіксуються в поглибленні напрямної шини.

Під час закриття спеціальний шарнірний важіль щільно притискає двері до коробки, забезпечуючи таким чином повну герметичність. Між воротами та рамою немає щілини.

Безпека завдяки інноваційному замку

Унікальна блокувальна система фіксації Hörmann оснащені підйомно-поворотні ворота Hörmann, які щільно притискають кути ворітного полотна до рами, щоб забезпечити більш безпечне закриття, ніж традиційні штангові замки. Тому відважування воріт практично неможливо. Крім того, Ви можете замовити набір аксесуарів для самостійного установлення воріт, а також використовувати ці аксесуари для установки додаткових верхніх блокувань.

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування зворотним зв'язком BiSecur - це сучасна технологія для комфортного та надійного управління електроприводом гаражу та вхідних воріт, електроприводом дверей та освітленням.

Потужна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує, що треті особи не зможуть копіювати ваш радіосигнал. Система була протестована та сертифікована експертами безпеки з Рурського університету в Бохумі та незалежними випробувальними інститутами.

Комфортний запит положення воріт

Під час вітру та дощу вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули ви закрити гараж. Просто натисніть клавішу на пульті дистанційного керування HS 5 BS або внутрішній вимикач FIT 5 BS, і Ви зможете визначити, чи закриті гаражні ворота за кольором індикатора. При необхідності можна натиснути кнопку *, і ворота закриються. Немає більш зручної та надійної системи управління воротами.

Чудовий дизайн

Винятковий пульт дистанційного управління BiSecur є особливим не лише завдяки своєму вишуканому дизайну у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, через яку пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від компанії Hörmann із додатковою гладкою лакованою поверхнею під рояльний лак виграли престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

bottom of page