top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Промислові ворота  —  Перевантажувальна техніка

Перевантажу-

вальна техніка 

Hörmann

Перевантажувальні мости з поворотною чи висувною платформою

Переваги перевантажу-

вальної

техніки Hörmann

Міцні перевантажувальні мости

Надійність і якість йдуть рука об руку. Перевантажувальні мости повинні витримувати жорсткий щоденний графік. Тому всі їх компоненти виготовлені з високоякісних матеріалів.

Конструкції усіх перевантажувальних мостів розроблені відповідно до стандартів EN 1398 і розраховані на високий рівень допустимих навантажень. 

Енергоефективні шлюз-тамбури

Завдяки шлюз-тамбуру перевантажувальних міст встановлюється безпосередньо перед будівлею складу. Тому за допомогою промислових воріт можна енергоефективно закрити отвір складу. 

Для шлюз-тамбурів Hörmann статичні характеристики можуть бути надані на етапі пропозиції, де визначаються максимально допустимі вітрові та снігові навантаження.

Гнучкі герметизатори воріт

Герметизатори для воріт найбільш ефективні, коли вони найкраще підходять для пристиковування транспортних засобів та для ситуацій в зонах перевантаження. Для цього потрібен широкий спектр гнучких рішень.

Міцні вдавлені тентові герметизатори воріт з різною конструкцією рам можуть запобігти їх пошкодженню в процесі стикування.

Надувні герметизатори воріт примикають до автомобілів різних розмірів.

Сумісні системи керування

Блоки управління воротами та перевантажними мостами повністю розроблені та виготовлені компанією Hörmann, тому вони мають найкращу сумісність. Перевагою є одна концепція обслуговування та однаковий набір кабелів, які використовуються для перезавантажувальних воріт та блоків управління воротами. 

Завантажити PDF 

Перевантажувальна техніка

Перевантажу-

вальні мости

Перевантажувальні мости Hörmann - це добре продумане рішення для точної компенсації різниці між висотою підлоги вантажівки та завантажувальною платформою. Тому вантаж можна перемістити в вантажівку або з неї одним горизонтальним рухом. 

Міцна металева конструкція зі стійкою до викривлення платформою без проблем компенсує бокові нахили вантажівки навіть за умов нерівномірного навантаження.

Герметизатори воріт

Герметизатори воріт захищають вантажі від несприятливих погодних умов, економить енергію та запобігає потоку повітря, тим самим зменшуючи втрати робочого часу через хворобу працівників. В комбінації з перевантажувальними мостами більше не потрібно облаштувати затратні дашки й прибудовувати рампи.

Шлюз-тамбури

Шлюз-табур встановлюється перед приміщеннями. Це означає, що саме приміщення може бути повністю використане, аж до зовнішньої стіни. Шлюз-тамбур Hörmann найкраще підходить для ситуацій, коли в приміщеннях неможливо створити внутрішні рампи або до них неможливий під‘їзд. Шлюз-тамбур складається з платформи з перевантажувальним мостом, обшивки бічних стін і стелі та завантажувального отвору з герметизатором для воріт. 

bottom of page