top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Системи контролю в'їзду  —  Обмежувальні стовпчики

Обмежувальні стовпчики Hörmann

-Ефективний захист, який отримав міжнародні сертифікати;

-Гнучка установка та просте обслуговування;

-Абсолютна безпека в надзвичайних ситуаціях;

Обмежувальні стовпчики

Обмежені стовпці є однією з найбільш часто використовуваних форм контролю доступу, і це не дарма, оскільки можливості їх використання дуже різноманітні. Наші обмежувальні стовпчики забезпечують гнучку і водночас надійне регулювання під'їзду та проїзду.

Завдяки персоналізованій концепції управління та поєднанню різних варіантів виконання обмежувальних стовпців ми можемо створювати рішення відповідно до Ваших потреб. Щоб забезпечити високий ступінь стійкості до механічних впливів, а також температурних і погодних умов, наші обмежувальні стовпчики пройшли комплексні випробування якості та безпеки.

Переваги обмежувальних стовпчиків Hörmann

Компактний і універсальний монтаж

У обмежувальних стовпчиків з вбудованим гідравлічним приводом усі функціональні компоненти компактно інтегровані в блок стовпчиків. Вбудована гідравлічна система споживає дуже мало мастила, що значно знижує ризик для навколишнього середовища. Для того, щоб повністю виключити ймовірність заподіяння шкоди навколишньому середовищу, як варіант, ми пропонуємо мастило, яке може бути повністю біологічно розщепленим. Ще одна перевага полягає в тому, що систему управління можна розмістити на відстані до 80 метрів від обмежувальних стовпчиків і з'єднати між собою електричним кабелем.

Виконання обмежувальних стовпчиків з ідентичним зовнішнім виглядом

Для різних комбінацій обмежувальних стовпчиків Security Line і High Security Line всі їх циліндри мають однаковий зовнішній вигляд. Крім того, завдяки ідентичності опорних плит стаціонарні, напівавтоматичні та автоматичні обмежувальні стовпчики можна легко поєднувати між собою. Це полегшує створення ідеальної та гармонійної загальної картини.

Негайна безпека в надзвичайних ситуаціях

Можливість вільного доступу транспортних засобів не повинна створювати ризики для оточення. Завдяки механізму швидкого спрацювання в аварійному режимі EFO (Emergency Fast Operation) опущені боларди, дорожні блокіратори, бар’єрні системи та шипові блокіратори висуваються дуже швидко всього за приблизно 1,5 секунди та забезпечують швидку безпеку в екстрених ситуаціях.

Індивідуальні концепції керування

Ви можете використовувати одну систему керування для керування кількома обмежувальними стовпчиками. В рамках цієї концепції конфігурація з'єднання між обмежувальними стовпчиками може бути реалізована за принципом «головний-підлеглий». Система управління використовує швидко роз'ємні клеми, які легко обслуговувати. Вони спрощують установку та полегшують подальше обслуговування. Крім того, систему управління можна розширити за допомогою елементів керування (наприклад, кодових кнопок) та/або інших блоків, зокрема для індукційних петель.

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування зворотним зв'язком BiSecur - це сучасна технологія для ї контролю та управління доступом транспортних засобів

Потужна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує, що треті особи не зможуть копіювати ваш радіосигнал. Система була протестована та сертифікована експертами безпеки з Рурського університету в Бохумі та незалежними випробувальними інститутами.

Вона така ж надійна, як і електронна банківська платіжна система.

Завантажити PDF 

Обмежувальні стовпчики

Наші обмежувальні стовпчики компактні та гнучкі в установці, а також залежно від моделі вони можуть екстрено висуватися всього за 1,5 секунди. Усі циліндри серій обмежувальних стовпчиків серії Security Line і High Security Line мають однаковий зовнішній вигляд. Через подібність опорних плит обмежувальні стовпчики двох серій можна оптимально поєднувати між собою на одному об’єкті. Оскільки різні версії мають ідентичний зовнішній вигляд обмежувальних стовпчиків, вони гармонійно вписуються в існуючу концепцію, не впливаючи на загальну картину.

Обмежувальні стовпчики серії Security Line

Серія обмежувальних стовпчиків Security Line використовується для щоденного контролю доступу транспорту, наприклад, в'їзд на приватну автостоянку, промислову територію або пішохідну зону. Серія Security Line представлена ​​автоматичними, напівавтоматичними, знімними та стаціонарними обмежувальними стовпчиками. Крім того, ми також надаємо посилені обмежувальні стовпчики з більш високим рівнем захисту.

Обмежувальні стовпчики High Security Line

Серія High Security Line є найправильнішим вибором для захисту закритих зон із найвищими вимогами до безпеки. Ця серія містить автоматичні, знімні та стаціонарні обмежувальні стовпчики, які отримали міжнародні сертифікати безпеки або відповідають їх вимогам. Тому ця серія обмежувальних стовпчиків забезпечує найвищий рівень захисту.

Обмежувальні стовпчики – огляд рівнів безпеки

Рівень безпеки обмежувального стовпчика визначається відповідно до різних значень енергії зіткнення. Енергія удару автомобіля залежить від його типу, ваги та швидкості. Енергія зіткнення є ключовим параметром, який визначає пошкодження та роботу функціонування обмежувального стовпчика.

Енергія зіткнення з руйнуванням

Це значення вказує, наскільки швидко може рухатися певний тип автомобіля, щоб обмежувальний стовпчик витримував зіткнення з нею. Наприклад, автомобіль вагою 1200 кг, який рухається зі швидкістю 57 км/год, вдаряється в обмежувальний стовпчик (див. графік), це скоріш за все призведе до пошкодження його конструкції та механічних деталей. Тому обмежувальний стовпчик необхідно замінити після аварії. У більшості випадків можна уникнути проїзду.

Енергія зіткнення без руйнування

Це значення показує, що зіткнення з цим транспортним засобом, що рухається на максимальній швидкості, не призведе до пошкодження механічних компонентів та конструкцій. Наприклад, якщо автомобіль вагою 1200 кг рухається зі швидкістю 25 км/год і врізається в обмежувальний стовпчик, то гарантується його безперебійна робота та безпека.

Автоматичні обмежувальні стовпчики

Автоматичні обмежувальні стовпчики мають такі переваги: ​​при необхідності їх можна швидко і легко сховати під землею і так само швидко висунути. Таким чином, окремі вантажівки можуть бути забезпечені безперешкодним доступом до входу, а також запобігти проїзду небажаних автомобілів. Відповідно до потреб заходів безпеки та частоти використання, наші обмежувальні стовпчики стовпи є в доступі в різноманітних виконаннях на вибір.

Автоматичні обмежувальні стовпчики серії Security Line:

  • Автоматичні обмежувальні стовпчики із вбудованим електромеханічним приводом для роботи середньої інтенсивності (прибл. 100 переміщень в день, або 200 000 переміщень загалом).

  • Автоматичні обмежувальні стовпчики із вбудованим гідравлічним приводом підходить для високоінтенсивної роботи (прибл. 2000 переміщень у день, 3 000 000 переміщень загалом).

  • Автоматичні обмежувальні стовпчики із підсиленим матеріалом циліндра, підвищеною стійкістю та вбудованим гідравлічним приводом для експлуатації високої інтенсивності (прибл. 2000 переміщень у день, 3 000 000 переміщень загалом).

Автоматичні обмежувальні стовпчики нашої серії High Security Line:

Автоматичні обмежувальні стовпчики із вбудованим гідравлічним приводом підходить для експлуатації високої інтенсивності (прибл. 2000 переміщень у день, 3 000 000 переміщень загалом).

За допомогою індивідуальних концепцій управління ми можемо розробити рішення для контролю доступу, які відповідають Вашим потребам. Наприклад, ви можете вибрати концепцію управління на основі моделі «головний-підлеглий»-автоматичний обмежувальний стовпчик керує кількома іншими автоматичними обмежувальними стовпчиками, що належать йому. Залежно від ширини смуги проїзду, можна об’єднувати та контролювати кілька обмежувальних стовпчиків. Крім того, систему управління можна розширити за допомогою елементів керування (наприклад, кодових кнопок) та/або інших блоків, наприклад для індукційних петель.

Напівавтоматичні обмежувальні стовпчики

Напівавтоматичні обмежувальні стовпчики компанії Hörmann підходять для всіх типів використання, що пов'язані з експлуатацією низької інтенсивності (прибл. 5 переміщень у день, 3 000 000 переміщень загалом).

Встановіть наші напівавтоматичні обмежувальні стовпчики, наприклад, щоб забронювати місце для паркування на стоянці Вашої компанії. Після висування обмежувального стовпчика ніхто не займе ваше місце. Однак особа, яка має дозвіл на паркування, може легко припаркуватися, опустивши обмежувальний стовпчик вручну.

Наші напівавтоматичні обмежувальні стовпчики оснащені пневматичними пружинами, тому не потребують живлення. Опускання обмежувального стовпчика здійснюється ручним натисканням і автоматично піднімається після відпускання вбудованої пневматичної пружини.