top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Промислові ворота  —  Вогнетривкі відкатні ворота

Вогнетривкі відкатні ворота Hörmann

Вогнетривкі відкатні ворота для надійного захисту об’єктів

Переваги вогнетривких відкатних воріт 

Hörmann

Чудовий вигляд воріт

Відкатні ворота Hörmann мають сучасний дизайн завдяки запатентованому стику елементів з V-подібною канавкою без видимих ​​різьбових з'єднань. Забезпечує високий ступінь стабільності шляхом з'єднання лабіринтних профілів. Елементи товщиною 72 мм рівномірно приклеюються по всій поверхні і щільно розташовуються в ряд за допомогою різьбових стержнів. В результаті виходить високоякісне полотно воріт з паралельними краями стику однакової ширини.

Точне ведення полотна воріт

Циліндричні опорні ролики та міцні напрямні ролики в поєднанні з запатентованими ходовими шинами забезпечують найкращий баланс сил. Підвіска, встановлена ​​в шарикопідшипнику, забезпечує плавний рух і легку експлуатацію. Ходова шина регулюється у 3 площинах за допомогою регулювальних гвинтів. За допомогою фальш-панелі ходової шини, виготовленої під колір полотна воріт, створюється гармонійний загальний вигляд.

Замикання врівень без замикального профілю

Така додаткова конструкція воріт замінює 2-стулчасті поворотні дверей двері під час будівництва об'єкта, наприклад, у вхідній зоні. Оскільки ворота під час зачинення накочуються врівень із фальш-панеллю з нержавіючої сталі, розмір отвору у світлі збільшується, а що замикає профіль не руйнує ідеальний зовнішній вигляд воріт. Якщо область відкочування виконана як ніша з кришкою, ворота майже непомітні.

Зі зручним приводним рішенням

Поєднання відкатних воріт зі сталі або нержавіючої сталі з приводом SupraMatic HT або ITO 400 забезпечує швидке відкривання та закривання при щоденному використанні. Щоб зробити роботу воріт надзвичайно тихою та плавною, рекомендується використовувати приводи SupraMatic HT та ITO 400 FU, стандартно оснащені плавним пуском та м’якою зупинкою. Зручне управління забезпечується за допомогою пульта дистанційного керування, клавішного вимикача або вимикача із ключем. У разі пожежі електропривод використовує запатентований механізм для розблокування. В такому випадку ворота надійно зачиняються шляхом противаг.

Завантажити PDF 

Вогнетривкі відкатні ворота

Вогнетривкі відкатні ворота

Залежно від класу пожежного навантаження  компанія Hörmann постачає надійні 1- та 2-стулкові відкатні ворота, що відповідають виробничим вимогам і рівню безпеки. Вогнетривкі конструкції були випробувані відповідно до DIN 4102, і їх якість постійно контролюється Лабораторією випробувань будівельних матеріалів Брауншвейга, вони були схвалені до експлуатації Німецьким інститутом будівельних технологій (DIBt).

bottom of page