top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Двері  —  Багатофункціональні двері

Багатофункціо-нальні двері Hörmann

Вогнетривкі перегородки від світового лідера 

Багатофункціональні двері

Сталеві вогнетривкі перегородки H3 OD розроблені відповідно до європейських вимог до вогнетривких матеріалів, відповідають стандартам виробництва EN 16034 та випробовуються відповідно до DIN 4102 та EN 1634. Це означає, що у разі дотримання виробничих стандартів вони замінять національні дозволи відповідних країн. Тепер для планування вогнестійких перегородок використовуйте лише цей європейський стандарт та  і вимоги конкретної країни (за наявності).

Дізнайтеся більше про наявні варіанти

Пожежо- і димозахисні двері

Дим і пожежа можуть спричинити смертельні та небезпечні для життя наслідки. Надійне обладнання з протипожежними та димовими дверима дуже важливо. У цьому Ви можете покластися на перевірені та офіційно схвалені вогнестійкі та димозахисні двері Hörmann.

Звукоізоляційні двері

Шум не тільки зменшує здатність концентруватися, він також може викликати постійний стрес і хвороби. Ось чому дуже важливо максимально зменшити шум. Звукоізоляційні двері Hörmann зі звукоізоляцією до 61 дБ зробили важливий внесок.

Сейфові двері

Безпека - це найважливіше! Двері Hörmann з функцією захисту від зламування були випробувані та сертифіковані вже у 1999 році та відповідають європейському стандарту DIN ENV 1627-1630. Двох стулчасті сейфові двері з захистом від крадіжок RC 3, що відповідають стандарту EN 1125, мають функцію «антипаніка» на обох стулках, що може забезпечити надійний захист від вламування для аварійних виходів.

Двері багатоцільового призначення

Великий асортимент дверей багатоцільового призначення Hörmann відповідає найрізноманітнішим вимогам: використовується на складах та в офісах, зовні та зсередини, зі спеціальним обладнанням або без нього

Завантажити PDF 

Багатофункціональні двері

bottom of page