top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Двері  —  Коробки

Коробки Hörmann

Широкий багатопрофільний асортимент

Оскільки компанія є провідним експертом з багаторічним досвідом у сфері виробництва дверних коробок, Hörmann зрозуміє всі Ваші побажання та реалізує спеціальні рішення для кожної будівельної ситуації.

Коробки

Для оформлення дизайну приміщень можна вибрати різноманітні дверні полотна з фальцом та без. Крім того, ми також постачаємо коробки, пофарбовані в яскраві кольори, оснащені сучасними системами завіс та профілями ущільнень, а також багато спеціального обладнання для підвищення комфорту та безпеки.

Велика кількість варіантів, індивідуальний підхід та висока гнучкість, а також новітні технології виробництва дозволяють нам швидко та повністю реалізувати Ваші побажання.

Переваги стальних коробок Hörmann

Коробка VarioFix для простого та швидкого монтажу

З новою сталевою  облицювальною коробкою Hörmann VarioFix відхилення розмірів стін до 20 мм більше не є проблемою: завдяки регульованому декоративному фальцу різну товщину стін можна легко компенсувати під час ремонту або в новому будинку. Тільки коробка VarioFix може поєднати високу стійкість до різних зовнішніх впливів і витончену форму без видимих загинів із принципом монтажу дерев’яної коробки.

Розсувні двері для економії місця

Відкрийте для себе нові можливості оптимізації використання Ваших приміщень: завдяки одно- та дво- стулчастим розсувним дверям зі скла або дерева Hörmann знайде найкраще рішення для будь-яких житлових умов. У поєднанні з різними версіями коробок Hörmann, особливо зі сталевою облицювальною коробкою VarioFix, розсувні двері особливо підходять для подальшого монтажу.

Дверна коробка без лицьової поверхні для найвищих вимог до зовнішнього вигляду

У сучасній архітектурі та дизайні інтер’єру вирізняються попитом вузькі дзеркала коробок та вбудовані довідники дверей, тому коробка без дзеркал HW-SL- є найкращим рішенням. Ці коробки з прихованими петлями та красивими тонкими роликовими петлями задовольнять найвибагливіших дизайнерів.

Поглинальний профіль для кращої звукоізоляції

У приміщеннях поблизу шумних виробничих приміщень, таких як склади, ми рекомендуємо використовувати двері з хорошою звукоізоляцією. Ви можете збільшити коефіцієнт звукоізоляції дверного елемента на 7 дБ, якщо додатково замовите новий профіль ущільнення. 

Завантажити PDF 

Коробки

bottom of page