top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Гаражні ворота  —  Підйомно-поворотні ворота Berry

Гаражні ворота RollMatic Hörmann

Рулонні та стельові ворота відкриваються по вертикалі та економлять місце в гаражі. Спеціально розроблена конструкція забезпечує максимальний простір як у гаражі, так біля нього.

Рулонні ворота RollMatic

Рулонні ворота RollMatic мають чимало інноваційних елементів. Ця ідея проходить червоною ниткою через всі частини виробів, від надзвичайно простої установки, до отримання патентів на компоненти безпеки. Нескладний у технічному сервісі серійний електропривод, якій встановлюють за межами кожуха намотувального вала. А спокійний хід воріт забезпечується завдяки інтегрованій функції плавного запуску та зупинки електропривода. За допомогою пружинної компенсації та надійного автоматичного вимикання не потрібен навіть запобіжник замикального контуру.

Негабаритні стельові ворота RollMatic OD є ідеальним рішенням для усучаснення. Вузька структура стельових воріт дає можливість установити їх навіть у випадку дуже обмеженого вільного простору в гаражі. Через компактну конструкцію для воріт використовується перемичка розміром всього 60 мм. Серійний електропривод ProMatic також встановлюють як на правій, так і на лівій горизонтальній напрямній, адже він не потребує додаткової опори.

Завантажити PDF 

Підйомно-поворотні ворота Berry

Переваги гаражних воріт RollMatic від Hörmann

Надійне врівноваження

Встановлена в напрямні шини система врівноваження підтримує привод під час відчинення та зачинення воріт і зменшує рівень зношування конструкції електропривода. Блоки багаторазових пружин і подвійні дротові троси попереджають обрів полотна воріт у будь-якому положенні. І якщо відбувається аварійне відчинення ворота без перешкод відчиняються в ручному режимі. Для рулонних воріт особливий важіль для цього непотрібний.

Надійна система автоматичного вимкнення

За допомогою серійного монтажу електроприводів із можливістю плавного запуску і зупинки ворота RollMatic працюють беззвучно та в щадному режимі. Зрівноважувальна конструкція та безпечна система автоматичного виключення зупиняють ворота якщо з'являються непередбачені перешкоди. Для кращого захисту та безпеки краще вмонтувати світловий бар’єр.

Компактні рулонні ворота

Рулонні ворота RollMatic є найкращою альтернативою, якщо простір під стелею гаража має бути вільним, або в гаражі немає місця для встановлення стельових або секційних воріт. Полотно

Рулонних воріт компактно намотується в зоні перемички в отворі воріт, а простір під стелею можна використовувати на власний розсуд - для освітлення або як додаткове місце для зберігання. Для гаражів із невеликими боковими упорами ворота Rollmatic постачаються також як зовнішні рулонні ворота для монтажу перед отвором.

Компактні стельові ворота

Для низьких гаражів найкраще підходять саме стельові ворота RollMatic OD. Через те, що полотно воріт підійматися до стелі по вузьких напрямних шинах. Через компактний монтаж привода зі сторони для воріт Rollmatic OD потрібно тільки 60 мм вільного простору в місці перемички.

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування зворотним зв'язком BiSecur - це сучасна технологія для комфортного та надійного управління електроприводом гаража та вхідних воріт, електроприводом дверей та освітленням.

Потужна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує, що треті особи не зможуть копіювати ваш радіосигнал. Система була протестована та сертифікована експертами безпеки з Рурського університету в Бохумі та незалежними випробувальними інститутами.

Ідеальна узгодженість

Усі електроприводи, приймачі сигналів та пристрої управління BiSecur на 100% сумісні. Наприклад, окрім гаражів та вхідних дверей, ви також можете керувати замками дверей, електроприводом дверей або іншими пристроями за допомогою приймачів BiSecur або через пульт дистанційного керування. Стандартний слот HCP на кожному електроприводі Hörmann дає вам більше можливостей. Це полегшує підключення всіх електроприводів Hörmann до зовнішніх систем у розумному домі.

Комфортний запит положення воріт

Під час вітру та дощу вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули ви закрити гараж. Просто натисніть клавішу на пульті дистанційного керування HS 5 BS або внутрішній вимикач FIT 5 BS, і Ви зможете визначити, чи закриті гаражні ворота за кольором індикатора. При необхідності можна натиснути кнопку *, і ворота закриються. Немає більш зручної та надійної системи управління воротами.

Чудовий дизайн

Винятковий пульт дистанційного управління BiSecur є особливим не лише завдяки своєму вишуканому дизайну у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, через яку пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від компанії Hörmann із додатковою гладкою лакованою поверхнею під рояльний лак виграли престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

bottom of page