top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Двері  —  Функціональні двері для об’єктів будівництва

Функціональні двері для об’єктів будівництва Hörmann

Внутрішні та зовнішні функціональні двері від світового лідера

Функціональні двері для об’єктів будівництва

Від міцних міжкімнатних дверей, надійних вхідних дверей для осель та скляних дверей для офісів, до зовнішніх теплоізоляційних дверей. Hörmann пропонує велике різноманіття кольорів та оснащення.

Дізнайтеся більше про наявні варіанти

Міцні внутрішні двері

Через багато переваг внутрішні двері ZK десятиліттями використовуються в офісах та адміністративних приміщеннях. Ці міцні та зносостійкі двері ідеально зберігають свою форму. Внутрішні двері OIT призначені для інтенсивного щоденного використання на промислових підприємствах, у торгівлі, майстернях, адміністративних офісах, школах та казармах. Відповідно до обсягу та вимог, ми пропонуємо двері з різним заповненням

Надійні вхідні двері в квартиру

Вогнестійкі двері Hörmann із захистом від зламування WAT ідеально підходять як квартирні вхідні двері для багатоквартирних будинків. Міцні сталеві двері, на яких серійно встановлено обладнання для захисту від зламування та пожежі, дають змогу жителям будинку відчувати себе в цілковитій безпеці. Завдяки різним колірним рішенням і варіантам оснащення ці двері можуть відповідати найрізноманітнішим індивідуальним побажанням замовників.

Зовнішні двері з термічним розділенням

Наразі зниження електровитрат має високе значення. Тому ми рекомендуємо зовнішні двері MZ Thermo. У порівнянні з іншими дверима цієї категорії, ці двері багатоцільового призначення з термічним розділенням дверного полотна, коробки та підлогового ущільнення по периметру може збільшити показники теплоізоляції на 30%. Особливо надійну конструкцію дверей із системою захисту від крадіжки RC 2 можна замовити у виконанні KSI Thermo. Для того, щоб створити світлу і престижну вхідну кімнату, рекомендується використовувати засклений дверний каркас TC 80.

bottom of page