top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Двері  —  Функціональні двері для будинку

Функціональні двері для будинку Hörmann

Правильні двері для кожної кімнати для гарантованного комфорту 

Функціональні двері для будинку

Нові чи відновленні будинки - не важливо: Hörmann пропонує правильні двері для кожної кімнати у Вашому домі. Захисні двері для підвалів або гаражів, протипожежні двері для котелень або технічні двері для майстерень - наші високоякісні сталеві двері подарують Вам відчуття комфорту та впевненості. Дізнайтеся про всі переваги та особливості наших сталевих дверей, а також про індивідуальні рішення.

Завантажити PDF 

Функціональні двері для будинку

Переваги вхідних дверей до будинків Hörmann

До 49 % краща теплоізоляція

Для входів у підвал і бічних дверей необхідно передбачити той самий шар ізоляції, що і для вхідних дверей будинку. Також найкраще вибрати двері KSI Thermo з захистом від крадіжки, багатофункціональні двері MZ Thermo та MZ Thermo65! У порівнянні з традиційними багатоцільовими дверима, теплоізоляція дверей MZ Thermo65 збільшена до 49%.

Система захисту від крадіжок RC 2

Сейфові двері KSI / KSI Thermo, а також протипожежні двері або двері із захистом від крадіжки WAT в стандартному обладнанні оснащені перевіреною системою проти в злому рівня RC 2. Це додасть Вам почуття безпеки. Багатофункціональний пристрій для захисту від крадіжок H3D можна замовити окремо.

Індивідуальне оснащення

У Вас є унікальна можливість прикрасити свої двері відповідно до Ваших побажань та особистого смаку. Ви можете вибрати колір, декоративне рішення та скло.

Сталева лицювальна коробка VarioFix

Інноваційна коробка VarioFix є ідеальним рішенням для житлових будинків: сталеві коробки VarioFix встановлюються, так само як дерев'яна коробка.

Сейфові двері KSI Thermo46

Висока надійність і найкраща теплоізоляція

Захисні двері KSI Thermo46 підкорили людей своїми численними перевагами: оскільки дверне полотно має функцію термічного поділу, вони забезпечують найбільший теплоізоляційний ефект, а також оснащені пристроєм захисту від крадіжки RC 2.

Сейфові двері KSI 40

Підвали, господарські будівлі, гаражі та додаткові проходи до будинку зазвичай обладнані старими дверима, які можна зламати за кілька секунд. Пам’ятайте: якщо двері в підвалі відкриваються, доступ до решти будинку також відкритий. Ось чому ми рекомендуємо захисні двері KSI 40 зі стандартними технологіями проти вторгнення RC 2.

MZ Thermo46 / MZ Thermo65

До переваг багатоцільових дверей можна віднести не тільки високу якість та надійність. Завдяки тепловому розділенню полотна, теплоізоляція дверей MZ Thermo65 та MZ Thermo46 на 49% вища, ніж у традиційних багатоцільових дверей. Ви можете замовити ці двері зі склом або без нього, або вибрати один із багатьох кольорів та варіантів обробки поверхні. 

Вогнестійкі двері H8-5

Протягом десятиліть вогнестійкі двері H8-5 вважалися гарантією безпеки для побутових котлів, приміщень для зберігання рідкого палива та саун. Завдяки високому рівню досвіду протипожежного захисту Hörmann та доступним цінам, протипожежні двері H8-5 обираються клієнтами протягом багатьох років.

Багатоцільові двері MZ

Ці багатофункціональні двері мають попитом понад сорок років і витримали випробування часом. Надійні, міцні та стійкі до погодних умов універсальні двері MZ можна використовувати для входів та приміщень. Ви можете замовити одностулкові або двостулкові виконання дверей MZ, або за бажанням замовити двері зі склом.

Внутрішні двері ZK

Двері ZK протягом багатьох років підтримують репутацію стійких дверей для внутрішніх приміщень , наприклад підвалу чи горища. Двері ZK не змінюють форму, а через своє високоякісне покриття вони не зношуються та не утворюють плям, і тому їх легко чистити. Це надійна якість за привабливою ціною.

Порівняння наших виробів

bottom of page