top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Електроприводи  —  Електроприводи внутрішніх дверей

Автоматика внутрішніх дверей Hörmann

Автоматика Hörmann забезпечує дивовижну зручність і переконливу безпеку.

Саме завдяки дистанційно керованій автоматиці Hörmann Ваші двері в оселі стануть максимально зручними. 

Автоматика для внутрішніх дверей

Завдяки електроприводу дверей Hörmann PortaMatic можливо безпроблемно відкривати дерев’яні та сталеві двері в оселі автоматично за допомогою пульта дистанційного управління або спеціального вимикача. Не важливо чи є у Вас фізичні обмеження чи Ви просто хочете більше комфорту, це технічне рішення покращить Ваше повсякденне життя. З використанням автоматики для дверей PortaMatic з'являється не лише велика кількість функцій і способів налаштування, а й мінімальне споживання електроенергії. Окрім того, вартість PortaMatic на 25% менша за вартість на подібну автоматику для дверей інших виробників.

PortaMatic є єдиним електроприводом для дверей, який на сьогодні було випробувано та схвалено Німецьким товариством геронтотехніки (GGT). Таким чином, ця технологія відповідає очікуванням людей віком за 50, щодо зручності, якості та естетичності.

Завантажити PDF 

Автоматика

для в’їзних воріт від Hörmann

Переваги автоматики Hörmann для внутрішніх дверей

Надійний електропривод дверей

У Hörmann безпека та комфорт є зв'язаними поняттями. За допомогою функції плавного пуску та плавної зупинки привод PortaMatic відкриває та закриває двері максимально тихо. Двері можна рухають без докладання сил, а це своєю чергою забезпечує високий рівень безпеки. Навіть якщо дотикнутися до дверей можна відразу зупинити їхній рух.

Новаторська система дистанційного керування

Компанія Hörmann продовжує розробляти нові рішення для клієнтів навіть там, де вже ніхто цього не робить. Їх сучасна система дистанційного управління BiSecur забезпечує надійне керування приводом за допомогою пульта або перемикача дистанційного керування, і допомагає дізнатись, чи зачинені двері*. Тому Вам не прийдеться йти в інший кінець будинку, щоб проконтролювати двері.

* З пультом дистанційного керування HS 5 BS або внутрішнім вимикачем дистанційного управління FIT 5 BS

Простий монтаж і підключення

Автопривод PortaMatic може дуже полегшити Ваше життя. Монтаж своєю чергою також надзвичайно простий. Привод закріплюють над дверима або на коробці. Напрямну планку можливо прикріпити безпосередньо на полотно дверей, що дасть змогу за необхідністю зняти її, не залишаючи слідів. Це особливо зручно, якщо квартира в оренді, або якщо двері мають скляну поверхню.

Підключення приводу PortaMatic відбувається дуже легко: треба просто вставити вилку в розетку. А для того, щоб і в цьому не виникло ніяких проблем, кабелі електроприводів мають довжину до 3 метрів. Також, регіональний дистриб'ютор компанії Hörmann допоможе Вам якісно та професійно встановити привод.

Оптичні та акустичні функції комфорту

За політикою компанії високий рівень комфорту та безпеки мають найважливіше значення. Саме тому привод для дверей PortaMatic обладнаний декількома додатковими корисними функціями. Наприклад, звуковий сигнал та вмонтовані світлодіоди сповіщають про відчинення та зачинення дверей до того, як вони починають рухатися.

Окрім цього, освітлення допоможе Вам відчувати себе впевненіше в темрявій кімнаті та в погано освітлених проходах.

Комфорт з урахуванням віку

Якщо Ви хочете зберегти мобільність попри фізичні обмеження, електропривод PortaMatic для внутрішніх дверей дасть змогу пересуватися у своїй оселі без сторонньої допомоги, що безпосередньо покращить Ваше життя.

Комфортне життя

Ви зможете легко пройти зайти в іншу кімнату навіть якщо у вас зайняті руки важкими ящиками з напоями чи сумками з покупками. У випадку якщо у Вас немає обмежень за здоров’ям і, відповідно, необхідності у використанні автоматичного електропривода для дверей PortaMatic, Ви точно захочете скористатися такою комфортною технологією в майбутньому.

Безбар’єрна робота

Відсутність бар’єрів на робочому місці вже наразі має високу цінність, а згодом значення цього аспекту буде лише підвищуватися. Високий рівень безпеки, що досягається шляхом режиму використовування з малим струмом, робить PortaMatic ідеальним електроприводом для офісів, лікарень, лабораторій і медичних клінік.*

Дотриманням правил гігієни

Внутрішні двері лікарень, вбиралень, офісів 

забезпечують підвищену небезпеку інфікування працівників і пацієнтів.

bottom of page