top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Електроприводи  — Електроприводи в’їзних воріт

Автоматика в’їзних воріт Hörmann

З автоматикою Hörmann Ви отримаєте дивовижну зручність і переконливу безпеку.

Лише з дистанційно керованою автоматикою Hörmann Ваші в’їзні ворота стануть максимально зручними. 

Електроприводи для в’їзних воріт

Дивовижна зручність і переконлива безпека

Тільки за допомогою автоматики дистанційного керування Hörmann Ваші двері будуть максимально комфортними. Привод вражає своєю надійною технологією в усіх аспектах роботи. Завдяки функціям плавного пуску та плавної зупинки ворота завжди працюють безперебійно. Функція розпізнавання перешкод є особливо надійною для захисту людей та речей, а також створює відчуття безпеки.

Практичні додаткові функції допомагають створити максимальний комфорт: наприклад, функція автоматичного закриття може закрити ваші двері через встановлений час * або лише частково відкрити двері для проходу людей. Електроприводи RotaMatic та VersaMatic також оснащені практичними акумуляторами та додатковими сонячними модулями.

* Для цієї функції потрібен додатковий світловий бар’єр.

Електропривод в’їзних воріт RotaMatic

Завдяки своєму сучасному та витонченому дизайну електропривод Hörmann RotaMatic ідеально поєднується з вашими в'їзними воротами. На додаток до чудового зовнішнього вигляду, привод також відомий своєю функціональністю та надійністю. Навіть якщо у Вас немає підключення до мережі живлення, Ви все одно можете насолоджуватися зручністю використання автоматизації контролю доступу. З електроприводами RotaMatic Akku все це можливо.

Електропривод в’їзних воріт VersaMatic

Електричний привід для воріт VersaMatic з вбудованим блоком управління є ідеальним рішенням для нестандартних ситуацій установки. Наприклад, він підходить для установки на дуже глибокі дверні кронштейни. Крім того, Ви можете довільно вибрати місце установки, щоб воно було найбільш придатним для присутньої ситуації. Також нема потреби встановлювати окремий блок управління. Це економить простір і час. Крім того, автоматизація VersaMatic характеризується надійністю технології застосування. Наприклад, його швидкість регулюється індивідуально, завдяки чому можливо досягти для всіх розмірів воріт рівномірного руху воріт.

Порівняння наших виробів

Завантажити PDF 

Автоматика

для в’їзних воріт від Hörmann

Переваги автоматики для в’їзних воріт Hörmann

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування зворотним зв'язком BiSecur - це сучасна технологія для комфортного та надійного управління електроприводом гаража та вхідних воріт, електроприводом дверей та освітленням.

Потужна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує, що треті особи не зможуть копіювати ваш радіосигнал. Система була протестована та сертифікована експертами безпеки з Рурського університету в Бохумі та незалежними випробувальними інститутами.

Ідеальна узгодженість

Усі електроприводи, приймачі сигналів та пристрої управління BiSecur на 100% сумісні. Наприклад, окрім гаражів та вхідних дверей, ви також можете керувати замками дверей, електроприводом дверей або іншими пристроями за допомогою приймачів BiSecur або через пульт дистанційного керування. Стандартний слот HCP на кожному електроприводі Hörmann дає вам більше можливостей. Це полегшує підключення всіх електроприводів Hörmann до зовнішніх систем у розумному домі.

Комфортний запит положення воріт

Під час вітру та дощу вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули ви закрити гараж. Просто натисніть клавішу на пульті дистанційного керування HS 5 BS або внутрішній вимикач FIT 5 BS, і Ви зможете визначити, чи закриті гаражні ворота за кольором індикатора. При необхідності можна натиснути кнопку *, і ворота закриються. Немає більш зручної та надійної системи управління воротами.

Чудовий дизайн

Винятковий пульт дистанційного управління BiSecur є особливим не лише завдяки своєму вишуканому дизайну у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, через яку пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від компанії Hörmann із додатковою гладкою лакованою поверхнею під рояльний лак виграли престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Безпечно

Для автоматичних гаражних воріт Hörmann у непроханих гостей майже немає шансів. Коли ворота закриті, фіксатор, який запобігає відкриттю воріт, автоматично вийде за край напрямної шини. Двері негайно надійно замикаються, щоб уникнути підважування. Блокування здійснюється механічно, і на відміну від електроприводів інших виробників, воно також ефективне, коли тимчасово переривається подача електроенергії.

Надійно

Надійна система автоматичного закриття зупинить ворота у разі непередбаченої перешкоди. Для забезпечення більшого захисту та безпеки рекомендується встановити безконтактну світловий бар‘єр.

Завдяки функціям плавного пуску та плавної зупинки ваші ворота можуть плавно і тихо відкриватися та закриватися. Фази запуску та зупинки можуть бути індивідуально запрограмовані відповідно до ваших потреб. Це допоможе зберегти функціональність конструкції, і Ви зможете довше користуватися гаражними воротами.

Безвідмовність

Попри механічне навантаження електроприводи в’їзних воріт від Hörmann відрізняються своєю міцністю та високою якістю. Довготривала функціональність забезпечується завдяки захисту від атмосферних впливів і зносостійким матеріалом. Для регіонів з більш холодним кліматом електроприводи RotaMatic постачаються все з інтегрованою функцією підігріву.

Сертифіковано

Електроприводи гаражних воріт Hörmann найкраще підходять для гаражних секційних воріт Hörmann, а також протестовані й сертифіковані незалежними експертними інститутами відповідно до норм «Захисту гаражних воріт від зламу», які запровадженні німецькою асоціацією виробників воріт, дверей і коробок Tore Türen Zargen (TTZ).

Високоякісні приводи в'їзних воріт за акційною ціною

Екологічні приводи в'їзних воріт від провідного німецького виробника.

Електропривод відкатних воріт LineaMatic

Однією з беззаперечних переваг електропривода відкатних воріт LineaMatic є компактний регульований по розмірам корпус із цинкового лиття під тиском і армованої скловолокном пластмаси, а іншою перевагою є надійний електронний блок привода.

Електропривод відкатних воріт STA 400

Електропривод відкатних воріт STA 400 створений спеціально для габаритних воріт.
Надійний блок керування B 460 FU відповідає за точний пуск і плавну зупинку воріт.

bottom of page