top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Електроприводи  —  Електроприводи гаражних воріт

Електроприводи гаражних воріт Hörmann

Автоматика Hörmann розроблена так, щоб Ви змогли швидко, безпечно та безпроблемно відчиняти гаражні та дворові ворота з пульта дистанційного управління чи то смартфона за допомогою Bluetooth прямо з авто.

Комфорт і безпека для Вашої домівки

Нікому не хочеться виходити з машини в зливу чи вночі тільки для того, щоб відкрити гаражні ворота. З автоматикою Hörmann на гаражні ворота це набагато легше, оскільки Ви зможете швидко, безпечно та безпроблемно відчиняти гаражні та дворові ворота з пульта дистанційного управління чи то смартфона за допомогою Bluetooth прямо з авто. Компанія Hörmann пропонує сучасну високотехнологічну автоматику: швидкий і комфортний привод SupraMatic, бюджетний ProMatic, а також ProMatic Akku - електропривод для гаражів, які навіть не підключені до джерела живлення.

Інноваційна

система

Система BiSecur

В усіх електроприводах гаражних воріт компанії Hörmann серійно застосовується сертифікована система дистанційного управління BiSecur. Ця сучасна система гарантує надійне радіоз'єднання та використовується для всіх приводів, радіоприймачів і інших частин керування Hörmann. 

За допомогою системи BiSecur можливо зручно керувати автоматичними приладами гаражних і в’їзних конструкцій, вхідними дверима до будинку, якщо в них встановлено електрозамок. Окрім цього, не важливо де Ви перебуваєте, Ви завжди можете перевірити положення своїх гаражних чи в’їзних воріт, а також впевнитися в тому, що вхідні двері Вашого будинку зачиненні.

Керування гаражними воротами через смартфон

Також можливо керувати власними гаражними воротами не лише за допомогою портативних передавачів, кодових кнопок чи зчитувачів відбитків пальців, але й за допомогою власного смартфона, ви можете скористатися додатком Hörmann BlueSecur. Простий користувацький інтерфейс програми дає змогу не лише відкривати чи закривати гаражні ворота з телефона через Bluetooth, але й вмикати та вимикати освітлення електропривода. Додаток BlueSecur можна безкоштовно завантажити з Google Play та App Store. Приймач Bluetooth серійно вбудований в електропривод Hörmann SupraMatic E та P серії 4. У якості опції ним може бути оснащено привод ProMatic. Користувач-адміністратор отримує свій електронний ключ безкоштовно. Він входить в комплект автоматики. Для додаткових користувачів необхідно придбати пакет ключів. Вартість пакету з 5 ключів складає 34,99 євро. 

Інтерфейс HCP

Інтерфейс HCP, вбудований у кожен електропривод Hörmann, дає змогу приєднатися до зовнішніх систем розумного дому, наприклад Homematic і Delta Dore. Через те, що електропривод воріт є частиною системи автоматизації дому, ним зручно управляти через інтерфейс відповідної системи розумного дому та за необхідності під’єднувати його до мережі з іншими "розумними" компонентами. Наприклад, можливо запрограмувати так, щоб в момент закривання воріт гаража в темний час одночасно вмикалося зовнішнє світло та освітлення коридору чи ворота автоматично відчинялися, коли Ви підходите. У випадку якщо відповідна система розумної оселі дає можливість мати віддалений доступ до неї через Інтернет, ворота гаража також можна зручно відчиняти, знаходячись в іншому місці, скажімо, щоб листоноша міг залишити пакунок чи щоб Ви могли перевірити стан пристроїв.

Привод SupraMatic

Електроприводи на гаражні ворота ProMatic оснащені такими ж протестованими технологіями Hörmann, що й інше преміум обладнання Hörmann. Це надає гарантію надійної роботи за привабливою ціною. Ви також можете насолоджуватися зручністю користування автоматики для воріт, навіть якщо Ваш гараж не підключений до джерела струму. З електроприводом ProMatic Akku це можливо. Акумулятор електропривода можливо просто переміщати, адже він заряджається всього за декілька годин. А з допомогою сонячного модуля, який можна купити окремо, заряджання стає особливо практичним.

Привод 
SupraMatic

За допомогою приводу SupraMatic Ваші гаражні секційні ворота зможуть відкриватись швидше, і Ви зможете заїжджати до гаража з вулиці навіть без зупинки. Також важко відмовитись від таких зручних функцій автоматики, як додаткова висота відкривання, призначена для провітрювання приміщення. А функція освітлення вбудована в електропривод, та вмикається окремо за допомогою пульта дистанційного управління. Також покриття електроприводу з матового алюмінію надає електроприводу SupraMatic особливо вишуканий вид.

Порівняння наших виробів

Завантажити PDF 

Приводи гаражних воріт від Hörmann

Переваги електроприводів гаражних воріт Hörmann

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування зворотним зв'язком BiSecur - це сучасна технологія для комфортного та надійного управління електроприводом гаража та вхідних воріт, електроприводом дверей та освітленням.

Потужна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує, що треті особи не зможуть копіювати ваш радіосигнал. Система була протестована та сертифікована експертами безпеки з Рурського університету в Бохумі та незалежними випробувальними інститутами.

Ідеальна узгодженість

Усі електроприводи, приймачі сигналів та пристрої управління BiSecur на 100% сумісні. Наприклад, окрім гаражів та вхідних дверей, ви також можете керувати замками дверей, електроприводом дверей або іншими пристроями за допомогою приймачів BiSecur або через пульт дистанційного керування. Стандартний слот HCP на кожному електроприводі Hörmann дає вам більше можливостей. Це полегшує підключення всіх електроприводів Hörmann до зовнішніх систем у розумному домі.

Комфортний запит положення воріт

Під час вітру та дощу вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули ви закрити гараж. Просто натисніть клавішу на пульті дистанційного керування HS 5 BS або внутрішній вимикач FIT 5 BS, і Ви зможете визначити, чи закриті гаражні ворота за кольором індикатора. При необхідності можна натиснути кнопку *, і ворота закриються. Немає більш зручної та надійної системи управління воротами.

Просте керування додатком

Ви зможете використовувати власний смартфон так само як пульт дистанційного управління. З новим додатком Hörmann BlueSecur Ви зможете зручно керувати своїми гаражними воротами або вхідними дверима через Bluetooth**. Для цього треба перенести постійні або обмежені в часі дозволи користувача*** для членів Вашої родини на їхні смартфони. Тож кожен член Вашої родині завжди має доступ до «управління воротами та дверми» через свій смартфон.

** з внутрішнім/зовнішнім приймачем Bluetooth Hörmann
*** можуть бути необхідними додаткові покупки (покупки через додаток) в AppStore або Google Play

Безпечно

Для автоматичних гаражних воріт Hörmann у непроханих гостей майже немає шансів. Коли ворота закриті, фіксатор, який запобігає відкриттю воріт, автоматично вийде за край напрямної шини. Двері негайно надійно замикаються, щоб уникнути підважування. Блокування здійснюється механічно, і на відміну від електроприводів інших виробників, воно також ефективне, коли тимчасово переривається подача електроенергії.

Надійно

Надійна система автоматичного закриття зупинить ворота у разі непередбаченої перешкоди. Для забезпечення більшого захисту та безпеки рекомендується встановити безконтактну світловий бар‘єр.

Завдяки функціям плавного пуску та плавної зупинки ваші ворота можуть плавно і тихо відкриватися та закриватися. Фази запуску та зупинки можуть бути індивідуально запрограмовані відповідно до ваших потреб. Це допоможе зберегти функціональність конструкції, і Ви зможете довше користуватися гаражними воротами.

Надзвичайна швидкість

Секційні ворота разом з електроприводом SupraMatic будуть рухатися ще швидше й безпечніше. Їх швидкість відчинення досягає 25 см/с. Завдяки цьому Вам гарантовано більше безпеки й менше стресових ситуацій, особливо у зонах в’їздів з інтенсивним рухом транспорту. Порівняйте швидкість відкривання воріт, устаткованих приводом SupraMatic, з роботою конструкцій з іншими двигунами.

Сертифіковано

Електроприводи гаражних воріт Hörmann найкраще підходять для гаражних секційних воріт Hörmann, а також протестовані й сертифіковані незалежними експертними інститутами відповідно до норм «Захисту гаражних воріт від зламу», які запровадженні німецькою асоціацією виробників воріт, дверей і коробок Tore Türen Zargen (TTZ).

bottom of page