top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Двері  —  Двері зі сталі та високоякісної сталі STS / STU

Двері зі сталі та високоякісної сталі STS / STU від Hörmann

Надійні та приваблеві двері зі сталі від світового лідера

Двері зі сталі та високоякісної сталі STS / STU

Багатофункціональні сталеві двері мають незаперечну перевагу: двері з різним призначенням, встановлені на одному рівні будівлі, ідеально інтегровані завдяки одному і тому ж зовнішньому вигляду. Високоякісні сталеві двері STS/STU встановлюються в один рівень і мають елегантний вигляд.

Дізнайтеся більше про наявні варіанти

Пожежо- і димозахисні двері

Дим і пожежа можуть спричинити смертельні та небезпечні для життя наслідки. Надійне обладнання з протипожежними та димовими дверима дуже важливо. У цьому Ви можете покластися на перевірені та офіційно схвалені вогнестійкі та димозахисні двері Hörmann.

Звукоізоляційні двері

Шум не тільки зменшує здатність концентруватися, він також може викликати постійний стрес і хвороби. Ось чому дуже важливо максимально зменшити шум. Звукоізоляційні двері Hörmann зі звукоізоляцією до 61 дБ зробили важливий внесок.

Сейфові двері

Безпека - це найважливіше! Двері Hörmann з функцією захисту від зламування були випробувані та сертифіковані вже у 1999 році та відповідають європейському стандарту DIN ENV 1627-1630. Двох стулчасті сейфові двері з захистом від крадіжок RC 3, що відповідають стандарту EN 1125, мають функцію «антипаніка» на обох стулках, що може забезпечити надійний захист від вламування для аварійних виходів.

Двері багатоцільового призначення

Великий асортимент дверей багатоцільового призначення Hörmann відповідає найрізноманітнішим вимогам: використовується на складах та в офісах, зовні та зсередини, зі спеціальним обладнанням або без нього

bottom of page