top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Промислові ворота  —  Швидкохідні ворота

Швидкохідні ворота Hörmann

Швидкохідні ворота з серійною комплектацією блоком керування з перетворювачем напруги

Швидкохідні ворота

Швидкохідні ворота Hörmann використовуються як в приміщенні та як зовнішні перегородки для оптимізації транспортного потоку, поліпшення клімату в приміщенні та економії енергії. Великий асортимент воріт Hörmann містити прозорі ворота з гнучкими завісами, з вертикальним або горизонтальним відкриванням, у поєднанні з секційними та рулонними воротами, а також спіральні ворота з гладкими алюмінієвими профілями.

Переваги швидкохідніх воріт Hörmann

Безпека у серійному виконанні

Більш тривалий термін служби та вища рентабельність

Блок управління з перетворювачем частоти зменшує навантаження на механічні частини воріт і забезпечує їх безшумний рух майже без слідів зносу. Швидкісне відкривання та закривання може оптимізувати виробничий процес та зменшити втрати тепла. Крім того, функції плавного пуску та плавної зупинки зменшують навантаження на весь механізм воріт та значно подовжують термін їх служби. Хід важких ізольованих воріт підтримується пружинами, а швидкість секційних воріт Speed та напрямними H і V- завдяки використанню зносостійких противаг.

Оптимізовані виробничі процеси

Більш тривалий термін служби та висока рентабельність

Блок керування з перетворювачем частоти зменшує навантаження на механічну частину воріт і гарантує їхній безшумний рух при майже повній відсутності ознак зносу.

Висока швидкість відкривання й закривання дає змогу оптимізувати виробничі процеси та знизити теплові втрати. Крім цього, завдяки функції плавного пуску та плавної зупинки знижується навантаження на весь механізм воріт, що значно подовжує термін їхньої служби. Хід важких ізольованих воріт підтримується шляхом пружин, а швидкісних секційних воріт Speed із напрямними H і V - завдяки використанню стійких до зношування противаг.

Ефективна теплоізоляція

Рівномірно заповнені сталеві секції

Оцинковані вогнем секції з подвійними стінами, наповнені твердим пінополіуретаном, забезпечують максимальний рівень теплоізоляції. Серійно постачаються ворота кольору білого алюмінію (RAL 9006). Зовні ворота прикрашені поверхнею Micrograin з тонкими профільними лініями, а внутрішня сторона виконана з відбитком Stucco.

Незмінно безперешкодна прозорість

Додаткове скління

Скло Duratec забезпечує найвищу стійкість до подряпин, попри жорсткі навантаження в суворих промислових умовах. Спеціальне покриття поверхні  протягом тривалого часу захищає скло від слідів після чищення та подряпин.

Теплоізоляційні ворота товщиною 67 мм оснащені потрійним склінням і алюмінієвими рамами скління з терморозподілом. Теплоізоляційні ворота товщиною 42 мм оснащені подвійним склом.

Завантажити PDF 

Швидкохідні ворота

bottom of page