top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Системи контролю в'їзду  —  Системи контролю в'їзду Came  — Боларди

Боларди (Дорожні блокатори) від Came

Боларди (Дорожні блокатори) Came - швидкі та надійні

Надійні та безпечні боларди

Болард ARLÉSIENNE REMOVABLE

Залежно від моделі, блокатор Arlésienne має 3 різних діаметра (Ø155, Ø180 і Ø240 мм) і 4 варіанти височини над землею (290, 600, 700 і 900 мм). Він доступний як зйомний або постійно фіксований боллард. Він також може бути закріплений болтами.

Болард G6: REMOVABLE

Пропонуємо вашій увазі дорожні блокатори компанії Meccanica компанія з 30-ти річним досвідом у виготовленні автоматичних блокаторів.

Блокатори G6 EVO в броньованому варіанті можуть зупинити вантажівку вагою 2,5 т, що переміщається зі швидкістю 48 км/год

Стаціонарні блокатори G6, встановлені в громадських або приватних зонах для обмеження смуг руху, паркування або для захисту районів, до яких не допускаються транспортні засоби.

Боларди G6EVO в посиленному варіанті можуть зупинити вантажівку вагою 2,5 т, що перемішується зі швидкістю 48 км/ч.

Болард G6 SEMI-AUTOMATIC

Сертифікат Urbaco Monobloc®: 3 елементи конструкції: корпус, кришка і стовпчик, кожна з яких виготовлена ​​з монолітного чавуну

Болард ONE50 EVO: REMOVABLE

Один знімний болард ONE50EVO з високим ступенем захисту може протистояти впливу однієї вантажівки, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

Стаціонарні блокатори Arlésienne доступні в якості болардів для вбудовування або закріплених на болтах.

Ручний механічний циліндр BMM
Рекомендованим рішенням для закриття доступу є ручний механічний блокатор, без моторизації або допомоги газової пружини.

Блокатор G6 EVO оснащений інноваційноїю взаємозамінною системою зовнішніх кожухів для нанесення реклами або іншої інформації на блокатор, а також для відновлення невеличких пошкоджень

Автоматичні підйомні блокатори, призначені для управління доступом до громадських місць та приватних володінь. Болард керується, як частина системи контролю доступу, або може приводитися в дію індивідуальним користувачем

Анти-таранний ROAD BLOCKER призначений для запобігання несанкціонованого доступу транспортних засобів до охоронюваного периметру і для забезпечення найвищого рівня захисту від тероризму.

Болард ONE50 EVO: FIXED

Один протитаранний боллард ONE50EVO може витримувати послідовні удари двох 7,5T вантажівок, що рухаються зі швидкістю 80 км/год.

Болард ONE40 EVO: FIXED

Один протитаранний боллард ONE40EVO може протистояти впливу 7,5-тонної вантажівки, що рухається зі швидкістю 64 км/год.

Один протитаранний блокатор ONE30EVO може протистояти тарану 7,5-тонної вантажівки, що рухається зі швидкістю 48 км/ч.

Болард G6: RENFORCED

Фіксовані болларди G6EVO в посиленому варіанті можуть зупинити пікап вагою 2,5 т, що рухається зі швидкістю 48 км / год. Це ідеальне рішення для забезпечення безпеки учбових закладів, торгових центрів, готелів або кондомініумів, потребуючих помірного рівня безпеки.

Болард ONE40 EVO: REMOVABLE

Один протитаранний болард ONE40EVO може протистояти впливу 7,5-тонної вантажівки, що рухається зі швидкістю 64 км /год.

Болард ONE30 EVO: REMOVABLE

Один протитаранний блокатор ONE30EVO може протистояти впливу одної 7,5-тонної вантажівки, що рухається зі швидкістю 48 км / год.

Болард ONE50 EVO: RETRACTABLE

Один протитаранний болард ONE50EVO може витримувати послідовні удари двох 7,5T вантажівок, що рухаються зі швидкістю 80 км / год. Після удару блокатор залишається функціональним і продовжує забезпечувати безпеку проїзду.

Болард ONE40 EVO: RETRACTABLE

Один протитаранний блокатор ONE40EVO може витримувати таран 7,5-тонної  вантажівки, що рухається зі швидкістю 64 км / ч.

Болард ONE30 EVO: RETRACTABLE

Один протитаранний блокатор ONE30EVO може протистояти зіткненню з  однією 7,5-тонної вантажівкою, що рухається зі швидкістю 48 км / ч.

bottom of page