top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Електроприводи  —  Автоматика для розпашних воріт

Автоматика для розпашних воріт від Came

Автоматика для воріт CAME ідеально підходить як для нових, так і для форми, яка має обмеження.

Компанія CAME має свій особливий шлях — шлях інновацій і прогресу.

Види автоматики для розпашних воріт від Came

FROG — привод-невидимка для автоматизації розпашних воріт з високими вимогами до дизайну.
Рекомендується для воріт із шириною стулки до 3,5 метрів та вагою до 800кг.
Привод має водонепроникний корпус із рівнем захисту IP67

FROG PLUS — середній привод в лінійці підземних приводів від CAME.
Потужний і універсальний привод для автоматизації воріт до 7 метрів завширшки.
Підходить для інтенсивного використання.

SUPER FROG — привод-чемпіон, що не має аналогів.
Ідеальне рішення для автоматизації воріт дуже великих розмірів. Як приклад використання - SUPER FROG встановлюють в аеропортах для відкривання великих ангарних воріт.
Привод відкриває стулку завширшки до 8 метрів і вагою до 1 500 кг.

Привод Ferni — найпотужніший важільний привод, що не має конкурентів.
Відкриває стулку до 800 кг і шириною 4м.
Ідеально підходить для воріт, встановлених на великі цегляні або кам’яні стовпи, відстань (від центру петлі до краю стовпа) може досягати 400мм.

Привод для розпашних воріт Fast ідеально підходить для установки на воротах із середніми або великими опорними стовпами в приватних будинках або невеликих кондомініумах.
Привод має надійну конструкцію, тихо та плавно працює.
Добре зарекомендував себе у роботі в суворому кліматичному поясі, а також адаптований до коливання напруги в електромережі.

ATI 3000

Легендарний електромеханічний лінійний привод ATI 3000 — перевірений часом і тисячами відповідальних об’єктів.
Ідеальний варіант для автоматизації воріт на промислових підприємствах з високим експлуатаційним навантаженням.

Новий телескопічний привод ATS – ідеальне рішення для установки на стовпах із C max до 200 мм та стулкою до 3 метрів. Універсальна конструкція ATS дозволяє виконати монтаж телескопічного модуля як на ліву, так і на праву стулки воріт.

Привод А5024 базується на технології 24В і призначений для автоматизації розпашних воріт з найважчими експлуатаційними умовами, з практично необмеженою кількістю циклів відкривання-закривання.
Може встановлюватися на ворота для відкривання як всередину, так і назовні.
Ходовий гвинт сконструйований для довгої та надійної роботи і має спеціальне покриття.

Лінійний привод ATI 5000 є збільшеною версією приводу А3000.
Завдяки більшим розмірам дозволяє автоматизувати ворота більшої ширини та ваги, а також дає можливість установки на колонах з більш великою відстанню до петлі.
Ідеальний варіант для автоматизації воріт колективного використання в кондомініумах і невеликих офісах.

Комплект для розпашних воріт KRONO-2 має у складі приводи CAME KR310.
Приводи KR310 за своїми характеристиками ідентичні до приводів KR300,
однак стандартно обладнані вимикачами кінцевих положень відкривання та закривання.

Комплект для розпашних воріт KRONO-1 — найпопулярніший привод для розпашних воріт в Україні. До комплекту Krono-1 входять приводи CAME KR300 без кінцевих вимикачів. Ворота, оснащені приводами KR300, в кінцевих положеннях відкриття та закриття замикаються в механічні упори.

Відповіді на поширени запитання

Який привід для розпашних воріт найпотужніший?

Варто розрізняти електричну та фізичну потужність. Для відкриття розпашних воріт найважливіша характеристика – це штовхаюче зусилля або крутний момент. Найбільший крутний момент 1000Нм у підземного приводу SUPER FROG, який відкриває стулку вагою 3500кг. У лінійних приводів найбільше штовхаюче зусилля 4500N у привода АХО.

У чому різниця між лінійним і важільним приводом на практиці?

Важільні та лінійні приводи мають різні конструкції для встановлення на розпашних воротах з різною шириною стовпів. Важільний можна поставити на широкі стовпи (цегляні або бетонні), там де відстань від центру петлі до краю стовпа більш 100мм. На вузькі сталеві стовпи переважно встановлюють лінійні приводи. В 2020 році у CAME з'явилася модель лінійного телескопічного приводу ATS, який можна встановлювати на широкі стовпи з розміром С до 200мм. Важільний привід частіше використовується на воротах з художньої ковки, оскільки він своїм корпусом і зовнішнім виглядом не закриває дизайн воріт. Сучасний елегантний дизайн приводів стане прикрасою будь-яких розпашних воріт.

Чи є спосіб відкрити розпашні ворота на електроприводі в разі відключення електрики, не маючи доступ до самого приводу?

Так, такий спосіб є. У комплекті з приводами поставляється ключ аварійного розблокування. З його допомогою можна розблокувати редуктор приводу і відкрити/закрити ворота вручну.

Чи можна експлуатувати розпашну автоматику для неповного відкривання стулок (замість хвіртки)?

У блоках керування CAME ZA3M, ZL180, ZM3E існує функція пішохідного проходу. При натисканні на кнопку відкривається на достатню величину тільки одна стулка і після закінчення заданого часу автоматично закривається.

Чи потрібен додатковий замок при встановленні приводу на розпашні ворота?

При непродувному заповненні полотна стулок і високій вітровій навантаженості рекомендується завжди використовувати електромеханічний замок. Також це обов'язкова опція при розмірі стулки більш 3000мм завширшки.

Навіщо потрібні вимикачі кінцевих положень в приводі KRONO?

У приводі для розпашних воріт KRONO моделі KR310 присутні 2 комплекти кінцевих вимикачів. При закритті воріт вимикач кінцевого положення виступає в якості резервного елемента відключення приводу в разі пошкодження центрального упору, встановленого в проїжджій частині. Оскільки привід KRONO самозамикаючий, що при закритті стулки повинні замкнутися повністю до моменту спрацювання кінцевого вимикача. При відкритті воріт кінцевий вимикач служить для зупинки приводу в кінцевому положенні на нетривалий час. При встановленні приводу KRONO для відкриття воріт в сторону вулиці функціонал кінцевих вимикачів змінюється на протилежний.

Чи обов'язково потрібен механічний центральний упор для установки розпашних воріт з приводами?

Встановлення центрального упору передбачене монтажними інструкціями до всіх моделей розпашних приводів CAME. Механічний упір може бути не лише центральний, але також і іншої конструкції. Можна відмовитися від цієї обов'язкової опції в разі установки AXO, який має власні механічні упори за умови, що цей привід встановлюється на легкі ворота, які продуваються (з мінімальним вітровим навантаженням).

Що входить до комплекту автоматики для розпашних воріт?

Залежно від ширини стулки та її ваги, всі комплекти базово комплектуються 2-ма приводами, панеллю керування, комплектом фотоелементів безпеки, приймачем і пультом дистанційного керування. Для підвищення безпеки та зручності користування, рекомендується використання сигнальної лампи помаранчевого кольору, яка сигналізує про те, що розпашні ворота знаходяться в русі.

bottom of page