top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Електроприводи  —  Електроприводи від Came  —  Автоматика для відкатних воріт

Автоматика для відкатних воріт від Came

Автоматика CAME ідеально підходить як для нових воріт, так і для тих, які мають обмеження.

Види автоматики для воріт від Came

BX704AGS - Привод для воріт вагою до 400кг нового покоління, який поєднує в собі надійну механіку BX і нову систему керування з великою кількістю функцій і інтернет підключенням до CAME CONNECT.

ПРАЙС-ЛИСТ КАТЕГОРІЇ (PDF)

BX-800

BX708AGS - Привод для воріт вагою до 800кг нового покоління, який поєднує в собі надійну механіку BX і нову систему керування з великою кількістю функцій і інтернет підключенням до CAME CONNECT.

Комплект приводу BX-400M з магнітним сенсором кінцевих положень - рішення для автоматизації воріт масою до 400 кг з контролем руху за допомогою енкодера.

Комплект приводу BX-800M з магнітним сенсором кінцевих положень  - рішення для автоматизації воріт масою до 800 кг з контролем руху за допомогою енкодера

V - означає VELOCE - ШВИДКІСТЬ - в перекладі з італійської.
400 - допустима вага воріт, які привід відкриває з високою швидкістю 22м / хв. технологія 24В забезпечує інтенсивне використання. CAME CONNECT ready - дозволяє управляти зі смартфона.

BXV-800

BXV-800 - Привод призначений для воріт вагою до 800 кг, поєднуючи надійну механіку BXV і нову систему керування з великою кількістю функцій і інтернет підключенням до CAME CONNECT.

BK-1800

Привод ВК 1800 використовується для розсувних воріт вагою до 1800 кг і є відмінним рішенням для важких воріт на промислових об'єктах. Автоматика серії ВК універсальна і безпечна.

Має вбудовану плату керування, механічні кінцеві вимикачі, надійне блокування воріт у закритому положенні, просте розблокування спеціальним ключем на випадок вимкнення електроживлення.

Привод ВК-1200 використовується для розсувних воріт вагою до 1200 кг і є ідеальним рішенням для автоматизації воріт на промислових об’єктах, а також важких воріт в приватних домогосподарствах. Завдяки підвищеній інтенсивності приводи серії BK успішно експлуатуються на об’єктах колективного використання.

BKV15AGS - Високопродуктивний привод з двигуном 36 В, з платою управління з графічним дисплеєм, технологією Adaptive Speed & Torque, чотирма входами безпеки, контролем руху і виявленням перешкод, для воріт вагою до 1500 кг і довжиною 20 м яке ідеально підходить для великих розсувних і промислових воріт в умовах безперервної роботи

Привод BK-2200 — найпотужніший привод серії BK. Він використовується для розсувних воріт вагою до 2 200 кг і є відмінним рішенням для важких воріт на промислових об’єктах.

BKV15AGS - Високопродуктивний привод з двигуном 36 В, з платою управління з графічним дисплеєм, технологією Adaptive Speed & Torque, чотирма входами безпеки, контролем руху і виявленням перешкод, для воріт вагою до 1500 кг і довжиною 20 м яке ідеально підходить для великих розсувних і промислових воріт в умовах безперервної роботи

BY-3500T — найпотужніший привод в лінійці відкатних приводів CAME який майже не має аналогів серед конкурентів.
Це чудове рішення для автоматизації надважких воріт, а також воріт великих розмірів.
Особливо часто використовується в якості привода для протитаранних воріт на режимних об’єктах.

Відповіді на поширени запитання

Чи можна встановити два приводи для синхронної роботи на 2-х стулкових відкатних воротах?

Можна. У сучасних приводах CAME для відкатних воріт виробником передбачений режим синхронізованої роботи. Для цього в панелях керування приводами є роз'єм A B GND для з'єднання приводів кабелем типу вита пара. Для роботи протоколу синхронізації з цього кабелю необхідно в обидва приводи вставити карти розширення функцій RSE. Після цього за допомогою меню приводу або інструменту інсталятора CAME KEY або GPRS-шлюзу 001RGSM001S активувати функції синхронної роботи з призначенням ведучого та веденого приводів.

Як довго прослужить автоматика в різних умовах (від гарних до найнесприятливіших)?

Правильно підібраний привод для конкретних умов експлуатації не має обмежень за терміном служби. Можна сказати, що термін служби приводу розрахований на весь термін служби воріт. Для довгої і безперебійної роботи приводу необхідно насамперед підтримувати в гарному технічному стані ворота, які він відкриває, вчасно їх змащувати, регулювати та замінювати зношені елементи. Також необхідно підтримувати в належному стані електропроводку, до якої підключений привод і пристрої безпеки. Однією з головних причин поломки електродвигуна та блоку керування приводом є використання неправильних типів і перетинів кабелів під час монтажу, а також проблеми з проводкою, пов'язані з неправильним укладанням і відсутністю заземлення. Привод для відкатних воріт сам собою не потребує періодичного обслуговування. За весь період служби виробником не передбачена заміна будь-яких частин або мастила. В Україні приводи CAME офіційно продаються з 1996 року. Завдяки належному догляду за станом воріт, приводи, інстальовані з 1996 року, продовжують безперебійно працювати.

Який привод відкатних воріт найпотужніший?

Найпотужніший привод для відкатних воріт виробництва компанії CAME — це привод моделі BY-3500, який відкриває справді гігантські важкі ворота вагою 3 500 кг.

Які приводи для відкатних воріт вагою до 400 кг краще?

На це питання можна дати дуже стислу відповідь. Кращі приводи для відкатних воріт — це приводи CAME. Для кожних конкретних воріт і кожних конкретних умов експлуатації можна підібрати певний привод CAME.

Чи передбачено резервне живлення автоматики для відкатних воріт?

Резервне живлення приводів для відкатних воріт є тільки у моделях із двигуном 24В і промислових приводах із двигунами 36В. Для цього в приводах передбачено місце для встановлення акумуляторів і спеціального адаптера, який також є зарядним пристроєм. Варто відзначити, що акумулятори аварійного живлення не є замінниками електроживлення та забезпечують тільки кілька аварійних відкривань у разі зникнення мережевого живлення.

Автоматика відкатних воріт відкривається тільки на всю ширину проїзду?

У сучасних блоках керування для воріт CAME присутня функція так званого «пішохідного проходу». Ця функція дає змогу відкрити ворота на задану ширину і закрити після завершення часу, достатнього для проходу пішоходів. Функція «пішохідний прохід» працює тільки з автоматичним закриттям. Ця функція доступна в приводах моделей BX, BXV, BK, BKV.

Які терміни реалізації проєкту з моменту оплати?

Інсталяція приводу займає зазвичай 1 день за умови наявності вже інстальованих воріт, наявності фундаменту для інсталяції приводу та прокладеної кабельної розводки для підключення приводу та аксесуарів.

Чи є гарантія на привод?

Гарантія на всі приводи для відкатних воріт у разі монтажу сертифікованим інсталятором становить 3 роки. Обов'язковими умовами для отримання гарантії є періодичне обслуговування, експлуатація в умовах, передбачених виробником, використання тільки оригінальних аксесуарів. Слід ознайомитися з умовами гарантії, зазначеними у гарантійному талоні для отримання вичерпної інформації.

Що входить до комплекту автоматики для відкатних воріт?

CAME — це обладнання, яке вимагає професійного підбору та монтажу, тому складові комплекту зазвичай формують офіційні дилери. CAME рекомендує мінімально допустимі комплектації для забезпечення відповідності вимогам безпечної експлуатації та зручного керування. 

Кожний комплект приводу для відкатних воріт повинен містити такі складові:

 

  • привод із вбудованим блоком керування;

  • зубчасту рейку для кріплення на стулці воріт;

  • фотоелементи безпеки, наприклад DIR10, для запобігання закриванню на перешкоді;

  • сигнальну лампу, наприклад KLED, для візуальної сигналізації руху воріт;

  • один із варіантів керування: кнопка SET-J, радіопульт TOPD2R, Bluetooth селектор або модуль RGSM001S для керування зі смартфона.

Скільки коштує інсталяція приводу на відкатні ворота?

Відповісти на це питання радше зможе один із наших дилерів. Зазвичай всі монтажі різні, а ціна інсталяції привода для воріт залежатиме від того обсягу робіт і матеріалів, які необхідно використовувати. Наприклад, чи існує фундамент для інсталяції приводу, чи виконана кабельна розводка для всіх компонентів майбутньої системи, скільки додаткових кабелів необхідно прокласти тощо.

bottom of page