top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Електроприводи  —  Електроприводи від Came  —  Автоматика для гаражних воріт

Автоматика для гаражних воріт від Came

Автоматика для воріт CAME ідеально підходить як для нових, так і для форми, яка має обмеження.

Компанія CAME має свій особливий шлях — шлях інновацій і прогресу.

Види автоматики для розпашних воріт від Came

VER PLUS (801MV-0020) для великих секційних воріт до 21 кв.м.

VER PLUS потужний привід 1300Н для автоматизації великих секційних воріт.

Також привід VER PLUS обладнаний новою системою управління з великою кількістю функцій і інтернет-підключенням до CAME CONNECT

Для великих секційних воріт розміром до 15 м2.
VER-2 — потужний привод 1200Н для автоматизації великих секційних гаражних воріт та промислових секційних воріт невеликого розміру.
Може бути встановлений на гаражні ворота з максимальними розмірами 5 000 х 3 000 мм.

Для воріт заввишки до 3 200 мм
V6000 (VER-1-3) — стельовий привод потужністю 600N для автоматизації секційних воріт площею до 9 м2.
Корпус привода має вбудовану світлодіодну лампу з автоматичним увімкненням під час роботи привода для освітлення приміщення гаража.
Стандартна направляюча оснащена ланцюговою трансмісією.

Для воріт заввишки до 2 700 мм
V6000 (VER-1) — стельовий привод потужністю 600N для автоматизації секційних воріт площею до 9 м2.
Корпус привода має вбудовану світлодіодну лампу з автоматичним увімкненням під час роботи привода для освітлення приміщення гаража.
Стандартна направляюча оснащена ланцюговою трансмісією.

Для воріт заввишки до 2 200 мм
V6000 (VER-1) — стельовий привод потужністю 600N для автоматизації секційних воріт площею до 9 м2.
Корпус привода має вбудовану світлодіодну лампу з автоматичним увімкненням під час роботи привода для освітлення приміщення гаража.
Стандартна направляюча оснащена ланцюговою трансмісією.

Відповіді на поширени запитання

Який привід для розпашних воріт найпотужніший?

Варто розрізняти електричну та фізичну потужність. Для відкриття розпашних воріт найважливіша характеристика – це штовхаюче зусилля або крутний момент. Найбільший крутний момент 1000Нм у підземного приводу SUPER FROG, який відкриває стулку вагою 3500кг. У лінійних приводів найбільше штовхаюче зусилля 4500N у привода АХО.

У чому різниця між лінійним і важільним приводом на практиці?

Важільні та лінійні приводи мають різні конструкції для встановлення на розпашних воротах з різною шириною стовпів. Важільний можна поставити на широкі стовпи (цегляні або бетонні), там де відстань від центру петлі до краю стовпа більш 100мм. На вузькі сталеві стовпи переважно встановлюють лінійні приводи. В 2020 році у CAME з'явилася модель лінійного телескопічного приводу ATS, який можна встановлювати на широкі стовпи з розміром С до 200мм. Важільний привід частіше використовується на воротах з художньої ковки, оскільки він своїм корпусом і зовнішнім виглядом не закриває дизайн воріт. Сучасний елегантний дизайн приводів стане прикрасою будь-яких розпашних воріт.

Чи є спосіб відкрити розпашні ворота на електроприводі в разі відключення електрики, не маючи доступ до самого приводу?

Так, такий спосіб є. У комплекті з приводами поставляється ключ аварійного розблокування. З його допомогою можна розблокувати редуктор приводу і відкрити/закрити ворота вручну.

Чи можна експлуатувати розпашну автоматику для неповного відкривання стулок (замість хвіртки)?

У блоках керування CAME ZA3M, ZL180, ZM3E існує функція пішохідного проходу. При натисканні на кнопку відкривається на достатню величину тільки одна стулка і після закінчення заданого часу автоматично закривається.

Чи потрібен додатковий замок при встановленні приводу на розпашні ворота?

При непродувному заповненні полотна стулок і високій вітровій навантаженості рекомендується завжди використовувати електромеханічний замок. Також це обов'язкова опція при розмірі стулки більш 3000мм завширшки.

Навіщо потрібні вимикачі кінцевих положень в приводі KRONO?

У приводі для розпашних воріт KRONO моделі KR310 присутні 2 комплекти кінцевих вимикачів. При закритті воріт вимикач кінцевого положення виступає в якості резервного елемента відключення приводу в разі пошкодження центрального упору, встановленого в проїжджій частині. Оскільки привід KRONO самозамикаючий, що при закритті стулки повинні замкнутися повністю до моменту спрацювання кінцевого вимикача. При відкритті воріт кінцевий вимикач служить для зупинки приводу в кінцевому положенні на нетривалий час. При встановленні приводу KRONO для відкриття воріт в сторону вулиці функціонал кінцевих вимикачів змінюється на протилежний.

Чи обов'язково потрібен механічний центральний упор для установки розпашних воріт з приводами?

Встановлення центрального упору передбачене монтажними інструкціями до всіх моделей розпашних приводів CAME. Механічний упір може бути не лише центральний, але також і іншої конструкції. Можна відмовитися від цієї обов'язкової опції в разі установки AXO, який має власні механічні упори за умови, що цей привід встановлюється на легкі ворота, які продуваються (з мінімальним вітровим навантаженням).

Що входить до комплекту автоматики для розпашних воріт?

Залежно від ширини стулки та її ваги, всі комплекти базово комплектуються 2-ма приводами, панеллю керування, комплектом фотоелементів безпеки, приймачем і пультом дистанційного керування. Для підвищення безпеки та зручності користування, рекомендується використання сигнальної лампи помаранчевого кольору, яка сигналізує про те, що розпашні ворота знаходяться в русі.

bottom of page