top of page

Офіційний партнер

+380 98 689 04 69 - звяжіться з нами

Головна  —  Продукція  —  Електроприводи  —  Електроприводи від Came  —  Автоматичні шлагбауми та бар'єри

Автоматичні шлагбауми та бар'єри

Шлагбаум. Всі розуміють навіщо він потрібен, але як розібратися в різноманітних моделях і виробниках? Ми в цьому вам допоможемо.

Види автоматичних шлагбаумів та барь'єрів від Came

GARD PT новий шлагбаум зі стрілою 3.8м з технологією brushless для інтенсивного використання  на проїжджій частині, системах контролю доступу та платних паркінгах.
Шлагбаум GARD PT має принципово нову систему управління з різними можливостями інтеграцій та керування через Інтернет за допомогою CAME CONNECT.

Шлагбаум GARD PT brushless - ідеальне рішення для інтенсивного використання на великих паркінгах.

Шлагбаум CAME G3250 з довжиною стріли до 4-х метрів прийшов на заміну моделі G3750. Завдяки своїй універсальності — це бестселер на ринку шлагбаумів. Особливість шлагбаума — його жовто-синій колір, який спеціально використовується враховуючи місцеві побажання. Шлагбаум комплектується стрілами різної форми: круглої, овальної з можливістю встановлення світлодіодного підсвічування.

Шлагбаум CAME G3250 LED і підсвіткою стрілі для проізду до 4м.
Жовто-блакитна кольорова комбінація шлагбаума G3250 відповідає кольорам українського прапора та ексклюзивно продається тільки в Україні.

Шлагбаум CAME G4040 серії GARD4 входить до дизайнерської серії шлагбаумів CAME — зовнішній вигляд яких ідеально підходить для сучасної архітектури.
Конструкція шлагбаума розрахована на інтенсивну експлуатацію, він може використовуватися, як на платних великих паркінгах торговельних центрів та спортивних спорудах, так і на невеликих прибудинкових стоянках.

Шлагбаум CAME GARD 8 представлений моделлю G2080, входить до дизайнерської серії шлагбаумів CAME — зовнішній вигляд ідеально підходить для сучасної архітектури.
Шлагбауми GARD 8 використовуються для проїздів шириною від 4,0 до 7,6м і є ідеальним рішенням для керування вантажопотоком у промислових зонах та логістичних центрах.

Шлагбаум CAME G5000X з довжиною стріли до 6,5 метрів відтепер теж в українських кольорах
Ця модель — ідеальне рішення для промислових об’єктів і паркінгів з високим навантаженням.
Корпус та інші елементи конструкції виготовлені з оцинкованої сталі та маю фінішне полімерне покриття. G5000X не схильний до корозії й зберігає свій привабливий вигляд на протязі багатьох років.

Відкрити

Unipark — унікальний автоматизований пристрій резервування* індивідуального паркувального місця від CAME.
Тепер доступом до свого паркувального місця можна керувати пультом дистанційного керування не виходячи з авто.

Unipark L — унікальний автоматизований пристрій резервування індивідуального паркувального місця від CAME.
Тепер доступом до свого паркувального місця можна керувати пультом дистанційного керування не виходячи з авто.

Ланцюговий бар’єр САТ — це чудовий варіант для обмеження доступу, там де звичайний шлагбаум не відповідає естетичним вимогам.
Унікальний дизайн дає можливість легко вписатися як в історичний центр, так і в сучасну архітектуру.
Конструкція бар’єру складається зі стійки з приводом і вбудованою панеллю керування, стійки з противагою, ланцюга потрібної довжини та жолоба для ланцюга.

bottom of page